Datum: 19. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJ Sokol Kosořice "A" - SK Kosmonosy "B" 1:1 (0:1)

V posledním domácím utkání podzimu Kosořice přivítaly rezervu Kosmonos. Po nevydařeném zápase v Mnichově Hradišti chtěli Kosořičtí opět doma naplno bodovat.

Do sestavy se oproti minulému zápasu vrátili Macháč se Štecherem, který si připsal i první šanci zápasu, kdy jeho střelu Splídek zlikvidoval. Po pár minutách se ukázali i hráči Kosmonos a převzali otěže zápasu. Standartní situaci Řehoře odvrátil Macháč na roh, se kterým si následně Kosořičtí poradili a ubránili jej. Po autovém vhazování Kosmonoských se ke střele z úhlu protáhl Siřínek, Dufek byl však pozorný. A střela Krále z velké vzdálenosti skončila vedle brány. Po čtvrt hodině hry Siřínek dopravil míč do sítě, ale po centru Hančara nebyla jeho branka uznána kvůli ofsajdu. Poté se ukázali také domácí. Pokorný našel přesným centrem před branku Malíka, který ale z dobré pozice přestřelil. A druhý střelecký pokus Malíka zneškodnil Splídek. V závěru poločasu našli hosté mezeru na levé straně kosořické defenzívy a Štěpánkovu přihrávku před branku nasměroval kosořický Tříska, ve snaze odehrát míč, do vlastní branky a hosté rázem vedli 0:1.

Do druhé půle vstoupili Kosořičtí s cílem smazat jednogólové manko. Ovšem do šancí se dostávali především hosté. Rychlý protiútok Hančara odvrátil Macháč a střely Štěpánka s Kozmou zneškodnil Dufek. V 50. minutě mohlo být s domácími ještě hůř. Hančar se prokličkoval obranou Kosořic, přesnou přihrávkou našel Kozmu, který prostřelil Dufka, rozhodčí však gól pro ofsajd neuznal. O chvíli později Scheufler posunul míč na Hančara, jeho střelu a poté i následnou dorážku Siřínka, zlikvidoval Dufek. Pozorná obrana Kosořic v čele s gólmanem Dufkem tlak ustála. Po hodině hry se ukázali i domácí. Na roh Pokorného si naskočil Bonomo, mířil však vedle. Ani pokus Malíka ze 40 metrů neskončil v bráně. Do slibných příležitostí se dostali i Bonomo s Machačem, ale gól z toho nebyl. V 75. minutě Bonomo nacentroval od rohového praporku, míč doputoval k Malíkovi a jeho tečovaná střela zpoza vápna skončila v bráně – 1:1. Oba týmy si pak do závěru zápasu vypracovaly ještě gólové šance. Nejprve se k odraženému míči po standartní situaci dostal Štěpánek, ale střílel těsně vedle brány. Následně pak domácí Dufek podržel svůj tým proti dorážce střídajícího Kožíška. Na druhé straně po brejku zakončoval z hranice vápna Batala, ale o pár centimetrů minul branku. Ani jeden z týmů se už prosadit nedokázal a utkání tak skončilo remízou 1:1.

• Branky: 75. Kraus (vl.) - 37. Tříska (vl.)
  • Rozhodčí: Janda - Vrabec, Hloucal