Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice - SK Labský Kostelec  1:1 (1:1)

Kosořičtí potřebovali naplno bodovat po dvou úvodních porážkách. Příhodným soupeřem byl o jednu příčku lepší Labský Kostelec. Za domácí také poprvé nastoupil v základní sestavě Miroslav Zdražil.

Zpočátku byla hra neurovnaná z obou stran, s minimem zajímavých okamžiků. Domácí čekali na vstřelení branky už dlouho a ve třetím jarním duelu se chtěli konečně prosadit. Ve 20. minutě shodil obrovský balvan z kosořických srdcí Sabol, ke kterému se míč dostal pro zaváhání obrany a sám před brankářem nezaváhal. Po této brance Kosořičtí ještě zvýšili úsilí, jenže to hosté otupili rychlou vyrovnávací brankou. Pajkrt si vyměnil míč se spoluhráčem a své tažení středem hřiště zakončil přízemní ranou. Vyražený míč Dufkem nejrychleji doběhl Hruška a začínalo se nanovo. Hráči Kosořic se snažili kombinovat po zemi, kdežto soupeř se vinou nakopávaných míčů do hry moc nedostával. Domácím mohl vrátit vedení po hlavičce Macháče Malík, branku do šatny však diváci neviděli, jelikož kosořický záložník přestřelil.

Ve druhém poločasu se domácí chopili iniciativy. Už v 54. minutě posunul Malík Sabolovi, jehož rána o kousek minula cíl. O chvíli později doběhl Malík nepovedenou ránu Macháče, jenže na centr před odkrytou branku si nikdo ze spoluhráčů nenaběhl. Obrovskou příležitost nevyužili Kosořičtí ani v 60. minutě. Rohový kop, následnou hlavičku Bataly vyrazil brankář a dorážku z malého vápna zastavili hráči na brankové čáře. Hosté se do zakončení mockrát nedostali, ale průnik Pajkrta a zakončení Nezbedy domácí vystrašilo. Čas hrál proti domácímu celku, který se nadále pokoušel o vstřelení branky. V 77. minutě měl rozhodnutí na kopačkách Sabol po centru Zdražila, jenže v koncovce mířil vysoko nad. Na druhé straně těžil ze závaru střídající Novák, i on však mířil nepřesně.
  • Branky: 20. Sabol - 31. Hruška
  • Rozhodčí: Michal - Herda, Ledvina
  • Kosořice: Dufek - Grus, Maška, Adámek, Sedláček - Malík, Batala, Sabol, Tomášek - Macháč (71. Filip Briestenský), Zdražil (90. Bašus)
  • Labský Kostelec: Polman - Moc, Vohralík, Koš, Klíma (62. Novák) - Máca (78. Melounek), Hruška, Hubáček, Vostřel - Nezbeda, Pajkrt