Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJ Sokol Kosořice "A" - FK Krnsko "A" 1:0 (0:0)

Hráči Kosořic a Krnska místo tréninku odehráli zápas za zrušené kolo z počátku dubna. Podle počtu hráčů na obou stranách nemělo ani jedno z mužstev problém s poskládáním sestavy i v pracovním dnu.

V prvních minutách hry byli hráči z Krnska běhavější než soupeř. A již ve třetí minutě po střele nadvakrát zasahoval kosořický brankář. Nejprve při pokusu Davida Šotky a následně i před dorážejícím Tomášem Hötzelem. Hned vzápětí se po míči marně natahoval Firický. Po deseti minutách hry se vzchopili i domácí. Ze souhry Páry s Kučerou těžil Fingerhut, který v úniku obešel gólmana, ale v poslední chvíli přispěchal na pomoc hostující obránce. Kosořičtí byli i v dalších minutách nebezpečnějším mužstvem. Macháčova branka nebyla kvůli ofsajdu uznána a Malík po centru Bataly nastřelil jen spojnici branky. Ještě ve 29. minutě si na Kůčerův centr vyskočil domácí Macháč, jenže krnský Novák bravurně vyrazil. I když nadále oba týmy preferovaly ofenzivní fotbal, následovala pasáž bez náznaku příležitosti. Až v závěru prvního poločasu už kosořický Macháč po přihrávce střídajícího Třísky překonal gólmana, ale opět ho nahradil jeden z obránců. Ve 45. minutě Macháč s brankářem zůstali po vzájemném střetu na zemi a odražený míč se od Bataly dostal mimo odkrytou branku.

Pro diváky jistě zajímavé utkání pokračovalo i ve druhém poločasu. Na kosořické straně však musel ze hry odstoupit zraněný Macháč. Domácí pokračovali v neproměňování šancí. Fingerhut si na rohu vápna poradil s obráncem. Odražený míč skončil po střele Sedláčka a zásahu gólmana nad brankou. Kosořičtí se usadili na polovině soupeře. Po necelé hodině hry se konečně změnil bezbrankový stav. Domácí Sedláček si naběhl do prostoru mezi obránce, což krnský brankář dobře předvídal a včasným výběhem míč odkopl. Naneštěstí pro Krnské přímo k Fingerhutovi, který si míč navedl do lepší pozice a přesnou střelou trefil poloprázdnou branku - 1:0. Hosté se k zakončení dostávali sporadicky. V 69. minutě před osamoceným hráčem na poslední chvíli zasáhl domácí Kraus. Domácí poté ještě nevyužili další šance. Batalovu hlavičku po rohovém kopu Novák vyboxoval, taktéž zlikvidoval střelu Třísky a do třetice se blýskl reflexivním zákrokem proti Řehákově střele. Mezi střelce se mohl zapsat ještě střídající Lener, ale i v tomto případě byl hostující brankář pozorný.