Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

FK Krnsko "A" - TJ Sokol Kosořice "A" 1:1 (1:0)

Po dvou kolech a zatím bez bodu vyrazili fotbalisté Kosořic do Krnska, které na úvod sezóny sehrálo obě utkání na půdě soupeřů. Poprvé v domácím prostředí tak chtěli bezesporu zvítězit.

Na začátku utkání se nejprve hráči Krnska zastřelovali. Střelu Davida Šotky z přímého kopu vyrazil hostující Abelovský mimo tři tyče. Úspěšný zásah si kosořický gólman připsal i o chvíli později po rychlém brejku soupeře. Postupně však začali přidávat na tempu také hosté. Po akci Kučery s Niklfeldem připravil Grus míč pro Macháče, který mířil pouze do brankáře. V další úspěšné spolupráci centroval Kučera a zakončující Grus orazítkoval tyč. Kosořičtí bohužel stejně jako v předešlých utkání pokračovali v neproměňování šancí. Ve 28. minutě Kučera odcentroval a Grus tentokrát pravou tyč minul. Krnský brankář Novák podržel své spoluhráče i v závěrečných minutách prvního poločasu. Na poslední chvíli zlikvidoval samostatnou akci Gruse po autovém vhazování. Vzápětí Abelovského výkop prodloužil Macháč do běhu na Gruse, gólman byl však úspěšnější. Nakonec střeleckou impotenci hostí potrestali hráči Krnska ve 44. minutě. Josefa Hötzel našel dlouhým pasem svého syna, který střelou na vzdálenější tyč otevřel skóre.

Ani po změně stran hosté několik slibných příležitostí nevyužili. S více nepřesnostmi na obou stranách začal trpět i fotbal. Nakonec dali výsledku konečnou podobu Kosořičtí, když Niklfeld proměnil pokutový kop za hraní rukou obránce.

Fotky ze zápasu

• Branky: 44. Tomáš Hötzel - 83. Niklfeld (pen.)
  • Rozhodčí: ---
  • Diváků: ---
  • ŽK: 0:3
  • Kosořice "A": Abelovský - Sedlák, Štecher, Pára, Sedláček - Řehák (Konečný), Adámek, Niklfeld, Kučera - Grus (Tříska), Macháč