TJ Sokol Kosořice "A" - FK Dlouhá Lhota "B" 1:1 (1:1)

Sestavu kosořického týmu v duelu s Dlouhou Lhotou dával dohromady Ladislav Drahota, který na trenérském postu nahradil Radka Jireše. Do základní sestavy však musel nominovat i sebe na post brankářské jedničky a nahradil zraněného Krause.

Právě Drahota již v první minutě přihlížel nebezpečné střele Šolce. Na druhé straně hledal Batala kolmou přihrávkou Macháče, toho si však obrana pohlídala. Hráčům Dlouhé Lhoty se v dalších minutách podařilo ovládnout střet hřiště dobrou kombinací. Javůrkova šance z 18. minuty se však zrodila u levé postranní čáry. Dlouholhotský záložník si míč navedl na střelu a gólman jeho pokus vytáhl z pod břevna. Paradoxně se ale skóre měnilo ve prospěch domácích. Krausův přímý kop lehce hlavou přizvedl Pára a gólman nestačil zareagovat - 1:0. Hned po rozehrávce však hosté zakombinovali ve středu hřiště a Novák technicky z jedné trefil míč kolem obránce k tyči - 1:1. I nadále se hrálo podle not hráčů Dlouhé Lhoty a domácí museli spoléhat hlavně na brejky. Oba brankáři byli na dlouhou dobu bez práce. Až ve 45. minutě zahrál kosořický Niklfeld přímý kop k tyči, ale gólman byl pozorný.

Hned v úvodu vyrazil domácí Drahota ránu Krále a vzápětí i dorážku Šolce. Fotbalisté Dlouhé Lhoty zkoušeli štěstí ze střední vzdálenosti, jenže většina střel končila vysoko nad. Druhý poločas byl vyrovnaný s minimem šancí, kdy útoky Kosořických často končily postavením mimo hru. Obě mužstva dostala v závěru utkání výhodu standardní situace z hranice velkého vápna. Za zmínku stojí přímý kop Dlouhé Lhoty. Střelu vyrazil brankář vedle a dobíhající hráč po střetu právě s gólmanem upadl, ale hlavní arbitr nechal pokračovat ve hře. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou.

• Branky: 19. Pára - 20. Novák
  • Rozhodčí: Khol - Mucek, Nejedlo