FK Dlouhá Lhota "B" - TJ Sokol Kosořice "A" 0:4 (0:1)

Před začátkem utkání proběhlo poděkování Petru Niklfeldovi za dlouholeté služby v Dlouhé Lhotě. Závěrečný duel sezóny odstartoval již ve 13.30 hodin.

První minuty zápasu patřily domácím, kdy se k rohovému kopu postavil Koubek. Pozorný Batala stačil míč odhlavičkovat do bezpečí. V dalších minutách však hráči Kosořic nepůjčili soupeři míč. Do šancí se postupně dostávali Fingerhut, Malík nebo Kraus. Ovšem ani jedna ze situací neskončila brankou. Vývoj na hřišti ovlivňovalo také velké vedro a hra se tak spíše odehrávala v poklidném středu hřiště. Po 20 minutách hry z dálky střílel Javůrek a vyzkoušel pozornost hostujícího brankaře. O chvíli později se opět ukázali Kosořičtí. Fingerhutova střela zpoza vápna jen těsně minula tyč. Další šance patřily domácím. Pastorek sám pronikl mezi hráče Kosořic, ale Kraus po střele mimo bránu zasahovat nemusel. O minutu později se už však kosořický gólman ukázal, když vyrazil střelu Novotného. I další akce patřila domácímu celku. Koubek se prokličkoval až do vápna, ovšem zakončil velmi nepřesně. Ve 35. minutě se poprvé měnilo skóre a to díky hráčům Kosořic. Malík poslal dlouhý pas na Fingerhuta, který přehodil brankáře a mohl se jít se spoluhráči radovat ze vstřeleného gólu. Závěr poločasu patřil domácím. Rozhodčí posoudila skluz kosořického gólmana na protihráče za nedovolený a nařídila pokutový kop. K penaltě se postavil faulovaný Javůrek. Kraus vynikajícím zákrokem míč vyrazil a poradil si i s následnou dorážkou.

Lepší vykročení do druhého poločasu si ani Kosořičtí nemohli přát. Macháčova nechytatelná střela se od tyče odrazila přímo za Charvátovy záda – 0:2. V 60. minutě se do šance dostali domácí. Střelu Zdobinského z 20 metrů však Kraus zlikvidoval. Poté se opět ukázali hosté. Kosořický brankář našel přes celé hřiště Fingerhuta, který si zpracoval míč a prostřelil domácího gólmana. S přibývajícími minutami se zápas dohrával bez vyložených šancí. Výsledek pečetil v 90. minutě Malík střelou na zadní tyč. Hráči Kosořic vybojovali na závěr sezony své nejvyšší vítězství 4:0.

• Branky: 35. a 65. Fingerhut, 48. Macháč, 90. Malík
  • Rozhodčí: Skřivánková - Navrátil, Kubín