Sokol Luštěnice - Sokol Kosořice  3:0 (2:0)

Dopolední začátek utkání v této sezóně patří neodmyslitelně k luštěnickému "A" mužstvu, kam na derby zavítali v předposledním kole na stejné příčce se nacházející Kosořice.

Jak se později ukázalo, o osudu utkání rozhodly úvodní minuty. Hned ve druhé minutě zahrával domácí Zikmunda dva rohové kopy, z nichž ten druhý usměrnil hlavičkující Pavlíček před zasahujícím brankářem - 1:0. O dvě minuty později se sám za obranou objevil Janek a po kličce brankáři mířil do opuštěné branky - 2:0. Hosté namítali postavení mimo hru, ale trojice rozhodčích byla jiného názoru. Hráči Kosořic poté srovnali řady a pokusili se o rychlou odpověď. Zdražil středem hřiště mířil do nezformované obrany, přihrávkou vybídl Kiceluka, který ale nezpracoval míč ideálně. Hosté vyprodukovali ještě několik náznaků šancí, ale gólově se mohli prosadit domácí. Zdražil přišel o míč a Janek vyslal do střelecké pozice Obrázka, jehož ránu Dufek za svá záda již nepustil. V poli však měli nadále více ze hry Kosořičtí a pokud se soupeř dostal k míči, obrana dokázala dlouhé nákopy rychle eliminovat. Územní převaha vydržela hostujícímu celku až do konce prvního poločasu, jenže zbrklost a nepřesnost ve finální fázi připravila Kosořické o několik dobrých střeleckých pozic.

Ve dvacáté vteřině druhého poločasu se hosté dopustili chyby. Zikmunda nastartoval své rychlé nohy, jeho následnou střelu Dufek vyrazil a druhý souboj obou hráčů z dorážky opět vyzněl lépe pro kosořického brankáře, který hbitým zákrokem zabránil téměř jistému gólu. Na druhé straně chyběl Kicelukovi po přihrávce Tomáška půl krok k míči směřujícímu na malé vápno. Fotbalisté Kosořic nadále měli opticky více ze hry, jenže se opět do vyloženějších šancí nedostávali. V 73. minutě domácí z ojedinělé šance vystřelili za hranicí vápna, vyražený míč získal střídající Hrdlička a přihrávku před branku bez problémů zužitkoval zcela volný Zikmunda. Zápas byl již rozhodnutý, Kosořičtí však nesložili zbraně a po přihrávce Martina Adámka mířil Sabol do brankářových nohou. V posledních minutách už hostujícímu celku docházely síly a hráči Luštěnic zakončili utkání akcí dva na jednoho. Přihrávající Hrdlička ideálně předložil míč Jankovi, který sám před brankářem svůj střelecký účet již nerozšířil.
  • Branky: 2. Pavlíček, 4. Janek, 73. Zikmunda
  • Rozhodčí: Kaucký - Šimáček, Velebil