Datum: 07. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJ Sokol Kosořice "B" - Sokol Luštěnice "B" 1:0 (1:0)

V tomto kole jsme na skvěle připraveném hřišti přivítali v derby luštěnickou rezervu. Do utkání nezasáhl Jirka Boháček a distancovaný Jan Heřmanský, naopak do sestavy se vrátil Jirka Stehlík a Filip Krátký.

Již pátá minuta rozhodla o výsledku utkání. Libor Boháček našel přesným pasem rozběhnutého Filipa Krátkého, který prostřelil brankáře Luštěnic Hájka. Hosté se neustále tlačili před naší branku a bylo otázkou času, kdy se jim podaří vyrovnat stav zápasu. My jsme se dostávali do šancí sporadicky. Do jedné se dostal Darmoš, jenže jeho střelu zastavil brankař Luštěnic. Hosté se vytrvale dostávali před naší branku, domácí obranná čtyřka se stoperem Batalou však vytrvale odolávala. Ve 30. minutě odstoupil pro svalové zranění Krátký, kterého nahradil Dufek. Do konce první půle zahrozili hosté ještě jednou, střelu hostujícího hráče ale polapil Abelovský.

Do druhého poločasu nenastoupil zraněný Lener, místo kterého přišel čeřit vodu Hájek. My jsme si nemohli za celý druhý poločas vytvořit žádnou šanci a hosté se snažili zvrátit stav na svojí stranu. Překážkou jim byl Abelovský v brance, který zneškodnil všechny jejich pokusy. V 65. minutě hosté dobře zakombinovali, míč se dostal k Dvořákovi, na něhož zívala prázdná branka. Jeho střela však skončila k jeho smůle vedle branky. V 75. minutě se opět vytáhl Abelovský, když bravurně zneškodnil hlavičku Baboráka. Poté jsme se k ohrožení branky dostali i my, ale střely Dufka a Skokana neměly potřebnou razanci. Za zmínku stojí ještě povedený lob Libora Boháčka z poloviny hřiště, který těsně minul branku. V 87. minutě musel odstoupit další zraněný. Po střetu ve středu hřiště s krvavým zraněním odstoupil Honza Pavlíček a tak jsme zápas dohráli pouze v 10 hráčích. V posledních minutách se již nic nestalo a mohli jsme oslavit výhru jedna nula, i když za cenu tří zraněných hráčů.

• Branky: 5. Krátký
  • Rozhodčí: Bišický
  • Diváků: 30
  • ŽK: 0:0