Datum: 07. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

FK Loučeň - TJ Sokol Kosořice 12:5 (4:1,5:1,3:3)

Do zápasu jsme vstoupili lépe než soupeř a v úvodu zápasu jsme měli více šancí. Jedna z nich skončila na tyči domácí branky. Bohužel jsme se dobrým začátkem nechali ukolébat a soupeř to potrestal, již tradičně byl důraznější v souboji o míč a lehce se tak dostal do vedení. Obdržený gól nás trošku nakopnul a na chvilku jsme dokázali srovnat krok, jak herně, tak i výsledkově. Trefil se Martin Rösler. Po vyrovnání ovšem opět soupeř zabral a do konce třetiny vstřelil ještě 3 branky a tak se na přestávku šlo za stavu 4:1 pro domácí.

Druhá třetina byla z naší strany herně asi nejlepší, výsledkově ovšem nejhorší. Ve druhé třetině jsme se snažili kombinovat a držet své posty, někdy se nám to dařilo, někdy zase méně. To soupeř hrál jednoduše. Když na půlce získal míč, běžel s ním až do branky. Tato hra na naši obranu sice platila, ale otázkou je jestli to platí i na jiné. Ve druhé třetině jsme dostali 5 gólů a vstřelili jeden, prosadil se Tadeáš Mojžíš.

Třetí třetina byla výsledkově nerozhodná, ale jen z toho důvodu, že jsme začali hrát tak jako soupeř. Žádná přihrávka, žádná kombinace, spíše jen boj uprostřed hřiště, kdo vybojoval míč, šel většinou sám na branku, takto se soupeř prosadil 3x a my jsme těžili z neproměněných šancí soupeře. Jan Grus chytil míč, vyhodil jej přes obránce soupeře a vyslal tak několikrát naše hráče do úniku. Z těchto mnoha výhozů jsme vytěžili stejný počet gólů jako soupeř, tedy 3. 2x se prosadil Martin Rösler a jednou Tadeáš Mojžíš.

• Branky: 3x Martin Rösler, 2x Tadeáš Mojžíš
  • Rozhodčí: ---
  • Kosořice: Jan Grus – Tomáš Poslt, Jakub Šíla, Martin Rösler, Lukáš Stehlík, Jiří Stehlík, Tadeáš Mojžíš, Matouš Krejčík, Štěpán Šafařík, Vilém Kořínek