Datum: 07. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJ Sokol Kosořice - FK Loučeň 3:8 (1:1,1:4,1:3)

Takto bych nazval celý zápas. Do třetin jsme vstupovali plus mínus dobře, ale po vstřelených brankách jsme přestávali hrát.

V zápase s Loučení jsme chtěli navázat na týden starou výhru proti Dobrovicím. Zpočátku se nám to dařilo. Do zápasu jsme nastoupili aktivně a soupeře jsme nepouštěli do šancí. Za svou aktivitu jsme byli odměněni vstřeleným gólem. Tadeáš Mojžíš si na půlce hřiště vybojoval míč a samostatnou akci zakončil gólem – 1:0. Tato branka nás ovšem tak trochu ukolébala a hru jsme pomalu ale jistě přenechávali soupeři. Ten toho do konce třetiny dokázal využít a vyrovnal na 1:1. V samém závěru třetiny mohl jít soupeř do vedení, protože měl výhodu pokutového kopu, ten však zazvonil jen o břevno a místo hvizdu tak ukončil první část.

Druhou třetinu jsme začali tak, jak jsme tu první skončili. Hráli jsme nedůrazně a brzy jsme pustili soupeře do vedení. Ovšem hned z rozehrávky jsme dokázali vyrovnat. Byl to opět Tadeáš Mojžíš, který si vzal míč hned z rozehrávky, prošel celé hřiště a skóroval – 2:2. Ale opět jsme si začali myslet, že po vstřeleném gólu to půjde samo. Špatné přihrávky a špatné držení míče vedlo k stále větším chybám, které soupeř trestal. Využil celkem 3 a odskočil na rozdíl tří branek. Do konce třetiny jsme si už nic nevytvořili, tak nám nezbylo nic jiného, než doufat, že třetí třetina bude lepší.

Třetí třetina pro nás začala slibně. A to když si Martin Rösler zpracoval míč a křižnou střelou překonal brankáře hostí. To však bylo z naší strany vše. V tomto zápase nám spíše góly ublížily, než aby nám pomohly. Jak už bylo zvykem, po vstřelené brance jsme opět nechali hrát soupeře a individuálními chybami jsme dovolili, aby nám Loučeň dala ještě 3 branky a ukončila tak zápas, ve kterém byla lepším týmem.

• Branky: 2x Tadeáš Mojžíš, Martin Rösler
  • Rozhodčí: ---
  • Kosořice: Petr Skokan – Radim Skokan, Lukáš Stehlík, Jiří Stehlík, Tadeáš Mojžíš, Marek Rösler, Martin Rösler, Matouš Krejčík, Lukáš Smutný, Tomáš Poslt, Filip Kejla, Štěpán Šafařík