Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJ Sokol Kosořice "A" - Mnichovohradišťský SK "B" 0:3 (0:2)

Dva týmy, které v prvním kole nezažily příjemný start do nového ročníku, uzavíraly dohrávku druhého kola. Kosořičtí při rozcvičce přišli o zraněného Mašku a v brance chyběl Kraus.

Vydatnější déšť v Kosořicích nepřál fotbalu. Jako první si s horším terénem poradili hosté z Mnichova Hradiště, avšak dorážku Čečelského výborně zlikvidoval kosořický gólman. Domácí odpověděli nepřesným přímým kopem Niklfelda z hranice velkého vápna. O něco blíže gólu byl v jedenácté minutě Macháč, který po Grusově centru mířil vedle vzdálenější tyče. Utkání dostalo nový směr ve 23. minutě po nenápadné akci Mnichovohradišťských. Nohýnek po dlouhém pasu poslal přízemní centr do vápna a Šrytr do odkryté části branky otevřel skóre. Domácí se potýkali s mnoha nepřesnostmi. Navíc ve 28. minutě hosté přihrávkou Čečelského mezi obránce navýšili vedení díky opět přesné ráně Šrytra. Souhra kosořických fotbalistů se propadla na bod mrazu. Ke konci poločasu se domácí snažili alespoň zkorigovat, ale ojedinělý pokus z kopaček Gruse a střelu dorážejícího Krause zastavil před odkrytou brankou soupeřův hráč.

Po změně stran se obrázek hry příliš nezměnil. Domácí se snažili, jenže u většiny míčů byli později než soupeř. Kosořičtí se do žádné šance nedokázali probojovat. Hosté už nemuseli nic vymýšlet, přesto kombinace v jejich podání byla přesnější. V 74. minutě po rychlém brejku hosté pečetili své vítězství. Akci po levé straně zakončil v úniku Čečelský střelou podél brankáře. Jedinou akcí Kosořic stojící za zmínku předvedli až v závěru. Po Niklfeldově přihrávce centroval Řehák, ale Macháčovu hlavičku gólman kryl. V posledních minutách už domácí jen těžko hledali síly a hosté mohli skóre ještě navýšit. Brankář Abelovský však několik střel zlikvidoval, i únik soupeřova hráče.

Fotky ze zápasu

• Branky: 23. a 28. Šrytr, 74. Čečelský
  • Rozhodčí: Mucek - Khol, Kern
  • Kosořice: Abelovský - Sedlák, Sedláček, Pára, Kučera - Řehák (82. Konečný), Adámek, Jakub Kraus, Niklfeld - Macháč, Grus (58. Tříska)