Datum: 26. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Mnichovohradišťský SK "B" - TJ Sokol Kosořice "A" 4:0 (2:0)

Po dvou vítězstvích v řadě cestovali fotbalisté Kosořic do Mnichova Hradiště. Oproti minulému zápasu chyběli čtyři hráči, z toho tři z obrany. Navíc se zápasy "A" a "B" odehrály ve stejném termínu.

Úvod utkání vyšel lépe domácím. Po úniku Jonáše na pravé straně putoval míč na Nedomu a ten hlavou vstřelil již ve čtvrté minutě zápasu vedoucí branku. O pár minut později se ke špatnému odkopu hostujícího gólmana dostal Vegricht, který zblízka navyšoval už na 2:0. Kosořickým vázla přihrávka a soupeř měl optickou převahu. Dostal Kosořické pod tlak a ty pak dělali chyby. Do ojedinělé šance se dostali hosté. Po ose Maška-Adámek-Kučera vybojoval poslední jmenovaný volný přímý kop, ke kterému se postavil Malík a našel přesným centrem hlavu Bataly, ten však mířil pouze do náručí gólmana Kroupy. Poslední šanci poločasu měli opět domácí, ale Dufek Jonášovu střelu zlikvidoval.

Ani nástup do druhé půle Kosořickým nevyšel podle představ. Do slibných příležitostí se dostali Kašing se Svobodou. Hra se odehrávala spíše ve středu pole a výraznější šance nepřicházely. Po hodině hry zahrozili hosté. Bonomo našel přesnou přihrávkou Darmoše, který ale pálil pouze do brankáře. Dále to byli opět domácí, kdo zahrozil před Dufkovou brankou. Svoboda ale hlavou mířil vedle a Čermákovu střelu Dufek vyrazil na roh. V 75. minutě Havlík využil špatné komunikace kosořické obrany s brankářem a střelou do odkryté branky se po pár minutách pobytu na hřišti zapsal mezi střelce. I závěr zápasu patřil domácím. Kubín fauloval ve vápně a s nařízenou penaltou si poradil Kroupa. Hosté se snažili alespoň zkorigovat nepříznivý stav. Na Malíkův roh si naskočil Batala, jeho hlavičku však Kroupa bez potíží zlikvidoval. Skóre se tak už neměnilo a hosté si odváží porážku 0:4.

• Branky: 4. Nedoma, 7. Vegricht, 75. Havlík, 86. Kroupa (pen.)
  • Rozhodčí: Kožej - Nevařil, Žmolík