Datum: 13. 04. 2021   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety
   
  Mladší žáci
Soupiska
Tabulka
Odehrané zápasy  Ikonky

  Novinky
13.09.2013: Fotografie
Fotografie z utkání "A" mužstva můžete najít většinou druhý den po utkání na facebooku a v týdnu i u článku nebo v galerii na našem webu. Tímto děkuji Lence za obrázkové vylepšení našich reportáží ze zápasů.

08.07.2013: Automatická závlaha
Detaily a poděkování v tomto článku :: ZDE ::


TJ Sokol Nová Ves - TJ Sokol Kosořice "B" 6:0 (4:0)

Na hřiště zatím bezchybné Nové Vsi zavítali fotbalisté kosořické rezervy, kteří naopak s jediným bodem živoří ve spodní části tabulky.

Papírový favorit začal dle předpokladů. První rohový kop domácích nedokázali hosté odvrátit a odražený míč nasměroval Minář pod břevno. O chvíli později skončila souhra Vladimíra Krompaského s Drudíkem druhou brankou ve Vítkově síti. Hráči Nové Vsi postupnou kombinací pokračovali v útočné hře. To soupeři z Kosořic na menším hřišti rychle přicházeli o míče. Až postupem času začali vycházet přihrávky na Darmoše, jenže žádná ze střel se neujala. To na druhé straně pláchl po levé straně Proc a třetí brankou navýšil vedení Nové Vsi. Ještě v závěru prvního poločasu Drudík svou druhou brankou navýšil už na 4:0.

Ve druhém poločase už hráli i hosté častěji s míčem, jenže většina pokusů ze střední vzdálenosti výrazněji gólmana neohrozila. Novoveský brankář se zapotil až u pokusu Bartoníčka směřující na bližší tyč. V 68. minutě domácí zásluhou Janouše vsítili pátou branku. Hned vzápětí se po zpětné přihrávce a pěkné ráně prosadil naposledy v tomto duelu střídající Nevyhoštěný. Kosořičtí se v závěru pokoušeli výsledek alespoň kosmeticky upravit. Blízko byl Hodboď, který před brankou hledal spoluhráče. Domácí nakonec čisté konto uhájili.

  • Branky: 10. a 40. Drudík, 4. Minář, 34. Proc, 68. Janouš, 72. Nevyhoštěný
  • Rozhodčí: Stejskal
  • Diváků: 80
  • ŽK: Lukáš Nagy - Kumbera, Valdman
  • Kosořice: Vítek - Adámek, Drahota, Frenák, Kumbera - Hodboď, Pavlíček, Lochman, Bartoníček - Hájek (53. Maier), Darmoš (46. Valdman)
Sokol Nová Ves - TJ Sokol Kosořice "B" 6:0
Sokol Jabkenice - Sporting MB "B" 4:1
Slavoj Kr. Vrutice "B" - Sokol Chotětov "B" 1:8
SK Bezno-Sovínky "B" - Sokol Katusice 2:1
FK Zdětín "B" - FK Obruby 1:3
SK Jizeran Doubrava "B" - SK Skalsko 2:1

  Nadcházející zápasy
SO 25.11.2017 13.30
zimní přestávka

  Nábor
Sokol Kosořice stále nabírá minižáky ročníky 2006 a mladší.
Bližšsí informace:
pan Grus 723 867 860
pan Batala 728 245 645

  Partner webu
BANAN Webhosting

  Střelci "A" mužstva
Sabol 10
Batala 6
Macháč 4
Malík 4
Valdman 3
Pokorný 2
Darmoš 1
Grus 1
Lochman 1
Maška 1

  Střelci "B" mužstva
Darmoš 5
Lochman 3
Pára 3
Poslt 2
Boháček J. 1
Drahota 1

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.