Datum: 26. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJ Sokol Nová Ves - TJ Sokol Kosořice "B" 6:0 (4:0)

Na hřiště zatím bezchybné Nové Vsi zavítali fotbalisté kosořické rezervy, kteří naopak s jediným bodem živoří ve spodní části tabulky.

Papírový favorit začal dle předpokladů. První rohový kop domácích nedokázali hosté odvrátit a odražený míč nasměroval Minář pod břevno. O chvíli později skončila souhra Vladimíra Krompaského s Drudíkem druhou brankou ve Vítkově síti. Hráči Nové Vsi postupnou kombinací pokračovali v útočné hře. To soupeři z Kosořic na menším hřišti rychle přicházeli o míče. Až postupem času začali vycházet přihrávky na Darmoše, jenže žádná ze střel se neujala. To na druhé straně pláchl po levé straně Proc a třetí brankou navýšil vedení Nové Vsi. Ještě v závěru prvního poločasu Drudík svou druhou brankou navýšil už na 4:0.

Ve druhém poločase už hráli i hosté častěji s míčem, jenže většina pokusů ze střední vzdálenosti výrazněji gólmana neohrozila. Novoveský brankář se zapotil až u pokusu Bartoníčka směřující na bližší tyč. V 68. minutě domácí zásluhou Janouše vsítili pátou branku. Hned vzápětí se po zpětné přihrávce a pěkné ráně prosadil naposledy v tomto duelu střídající Nevyhoštěný. Kosořičtí se v závěru pokoušeli výsledek alespoň kosmeticky upravit. Blízko byl Hodboď, který před brankou hledal spoluhráče. Domácí nakonec čisté konto uhájili.

• Branky: 10. a 40. Drudík, 4. Minář, 34. Proc, 68. Janouš, 72. Nevyhoštěný
  • Rozhodčí: Stejskal