Sokol Kosořice "B" - FK Obruby  2:1 (0:0)

Fotbalisté kosořické rezervy přivítali na skvěle připraveném pažitu tým z Obrub, kterému chtěli vrátit podzimní porážku a v případě výhry si pojistit třetí místo v tabulce. Trenérům vinou zranění a pracovních povinností vypadlo ze soupisky několik hráčů a tak byl povolán Jirka Stránský.

První šance se zrodila hned ve třicáté vteřině utkání a měl ji na svědomí hostující Nývlt. Na polovině hřiště se zmocnil míče, postupoval na branku a z 25 metrů rozezvučel břevno. Na druhé straně mířil kosořický Krucina nepřesně. Domácí borci nepouštěli soupeře před vlastní branku a sami si vypracovali několik brankových příležitostí. Kalina po levé straně zatáhl míč, přesně nacentroval na Boháčka, ale ten mířil vedle. Hosté se dostávali před Beňovu branku sporadicky a všechny jejich pokusy kosořický brankář lehce lapil nebo útočné výpady paralyzovala obrana. Kosořičtí si ještě do konce prvního poločasu vypracovali jednu velkou šanci. Boháček postupoval sám na gólmana, kterého však nedokázal přelobovat a rozhodčí po této akci ukončil první pětačtyřicetiminutovku.

Do druhého poločasu vstupovali domácí s cílem vstřelit branku, což se jim po několika neproměněných šancích podařilo až v 72. minutě. Podobná akce jako měl Nývlt v první minutě, předvedl i domácí Vavrik. Jen s tím rozdílem, že po jeho ráně z 25 metrů se rozvlnila síť obrubské branky. Hosté chtěli vyrovnat, jenže útoky narážely na pozornou obranu a šance Nývlta a Trlidy kryl bezchybný Beňo. V 79. minutě se měnilo skóre podruhé a opět se radovali hráči Kosořic. Míč z kopaček Vavrika a Kaliny doputoval k Boháčkovi, jenž konečně trefil zařízení - 2:0. Jenže domácí se z dvougólového vedení neradovali dlouho. Hráči Obrub zahrávali rohový kop, u kterého byl první Nývlt a hlavou snížil v 82. minutě na 2:1. Domácí borci nechali míč na svých kopačkách a soupeři již nic nedovolili. Navíc mohli pojistit své vítězství po Krátkého pasu na rozběhnutého Krucinu. Ten hledal před brankou domácího bijce Koleva, kterému chyběl krok ke vstřelení své premiérové branky.

• Branky: Vavrik ml., Boháček
  • Rozhodčí: Halbich