Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

FK Obruby - Sokol Kosořice "B"  3:2 (0:1)

Oproti minulému duelu měli kosořičtí trenéři k dispozici 14 hráčů. Obruby po kontumační výhře chtěly v krátkém sledu získat další tři body v domácím prostředí s Kosořicemi.

Už ve druhé minutě zápasu se dostal k sólovému úniku Pavlíček, ale neuspěl a zahájil neproměňování šancí. Domácí odpověděli rychlým protiútokem, jež stačila obrana na velkém vápně zastavit. V prvním poločase se hrál otevřený fotbal z obou stran, který se musel přítomným divákům líbit. Do další šance se po vysunutí hostujícím Krátkým dostal Krucina, obešel obránce, jenže ztroskotal na gólmanovi. V zápětí se dostal do brejku také kosořický Darmoš, také on v sólovém nájezdu proti brankáři neuspěl. Fotbalisté Obrub na polovině hřiště rychle rozehráli, dostali se na vápno a po zpětné přihrávce útočník vysoko přestřelil. Z branky se hosté neradovali ani po další příležitosti Darmoše. Ten místo přihrávky na volného Krucinu nechal vyniknout obrubského gólmana. Po další nepřesné ráně Darmoše to vypadalo na bezbrankový poločas. Kosořický Boháček však přízemním centrem z pravé strany oslovil Pavlíčka a jeho ránu brankář našel až ve své síti.

Do druhé pětačtyřicetiminutovky vyslal obrubský trenér třetího útočníka a domácím to viditelně pomohlo. Hráči Obrub nakopávali dlouhé míče před branku soupeře, ale kosořická obrana dokázala míče odvracet. Darmošovi s Krucinou se nedařilo ani po změně stran. Nejprve se dostal do sóla Krucina po Boháčkově uvolnění, vzápětí po kolmici Vavrika i Darmoš, oba ale vychytal brankář. Domácí přitlačili soupeře před branku, jenže střelecké pokusy měly ke gólu daleko. Nakonec hosté přeci jen přidali druhou branku. Boháček opět našel Darmoše, jenž po souboji s obráncem poslal míč do sítě - 0:2. Odpověď Obrubských však byla blesková a po rozehrávce snížil na rozdíl jediné branky Nývlt. Kosořičtí stačili pouze rozehrát, domácí se zmocnili míče a Nývlt se v krátkém čase radoval z vyrovnávací trefy. Dílo zkázy dokonal domácí Král, který po špatné rozehrávce dostal míč na velké vápno a střelou k tyči otočil vývoj utkání. Hosté se snažili alespoň vyrovnat, ale dobře bránící soupeř už další šance nepřipustil a Kosořice po pěti výhrách vyšly bodově naprázdno.

• Branky: 2x Nývlt, Král - Pavlíček, Darmoš
  • Rozhodčí: Kožej