FK Obruby - TJ Sokol Kosořice "B" 2:0 (1:0)

Z důvodu stavebních úprav v areálu obrubského stadionu nalezli hráči Obrub azyl v nedalekém Dolním Bousově, kam cestovali hráči Kosořic k dalšímu duelu IV. třídy.

Tým Obrub vsází ve svých řadách na zkušenost vhodně doplněný dravým mládím. Právě rychlonozí útočníci měli nejvíce zaměstnávat kosořickou obranu. Hosté však místo vyčkávané vsadili na útočné pojetí hry. K útočným výpadům využívali i vhodný typ hráče na pozici "ofenzivního předstopera alá Jan Bešík" a to Jana Heřmanského. Kosořičtí často využívali chyb Obrub v rozehrávce a postupnou kombinací se dostávali i do šancí, jenže kýžený efekt v podobě branky se nedostavil. Kosořická defenzíva soupeři příliš prostoru k zakončení nedávala, a tak domácí hrozili spíše ze standartních situací. Ve 21. minutě se hostujícímu celku povedlo odvrátit rohový kop, jenže následoval další centr a ten již hlavičkující Bacovský usměrnil do správných míst - 1:0. Ani po inkasované brance hosté nepolevili, ale úspěšnost v zakončení nevylepšili.

Ještě v úvodu druhého dějství hosté navázali na sympatický výkon z prvního poločasu. Vážněji ohrozil obrubského brankáře až vlastní spoluhráč Bacovský nepovedeným odkopem. Následovala pěkná akce Libora Boháčka, který "jesličkami" oklamal obránce, jenže střelu k tyči vytěsnil Král mimo branku. V dalších minutách se i Kosořičtí nevyvarovali chyb a domácí kontrolovali hru. Po sérii chyb domácí několikrát zakončovali, ale nepřesně. Po akci v 67. minutě však Tůma přesnou přihrávkou od brankové čáry mezi obráncem a gólmanem našel Kopeckého, který zvýšil náskok Obrub. Hosté se opět začali více tlačit do zakončení, ale v tomto duelu jim branka nebyla souzena. Přesto se za svůj výkon nemusí stydět.

• Branky: 21. Bacovský, 67. Kopecký