Datum: 13. 04. 2021   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety
   
  Mladší žáci
Soupiska
Tabulka
Odehrané zápasy  Ikonky

  Novinky
13.09.2013: Fotografie
Fotografie z utkání "A" mužstva můžete najít většinou druhý den po utkání na facebooku a v týdnu i u článku nebo v galerii na našem webu. Tímto děkuji Lence za obrázkové vylepšení našich reportáží ze zápasů.

08.07.2013: Automatická závlaha
Detaily a poděkování v tomto článku :: ZDE ::


Sokol Pěčice - Sokol Struhy  4:0 (4:0)

Zajímavý duel viděli diváci hned v úvodním kole okresního přeboru v Pěčicích. Domácí s ostřílenými borci v útoku přivítali Struhy.

V úvodu obě mužstva nezužitkovala po jedné šanci na každé straně. V dalších minutách domácí přesnou kombinací několikrát zahrozili. Po čtvrt hodině hry Kalužák v krátkém sledu dvakrát centrem hledal spoluhráče ve vápně, ve druhém případě se míč dostal k nekrytému Josefu Kandráčovi, který se premiérovou trefou výborně uvedl v novém působišti. Hosté se vzápětí snažili odpovědět Náhlovským, jehož ránu brankář vyrazil a před dobíhajícím Buckem zasáhl obránce. Josef Kandráč byl i u druhé branky Pěčic, když si jeho přihrávku před branku srazil Volný do vlastní sítě. Domácí v těchto minutách měli více ze hry, přímočarými akcemi se tlačili před Vávrovu branku. Josef Kandráč ke zkompletování hattricku nepotřeboval ani půl hodiny, ve 29. minutě si míč z jeho kopaček srazil gólman za svá záda. Defenzíva Struh neměla svůj den, to potvrdil i o čtyři minuty později jeden z obránců. Neodhadnutý centr se snesl opět k Josefu Kandráčovi, který tentokrát zvolil přihrávku na lépe postaveného bratra. Ten se mu odvděčil čtvrtým zásahem do protipohybu brankáře.

Po změně stran aktivita Pěčic opadla a na výraznější příležitost se čekalo do 57. minuty, rána hostujícího Jakuba Strejčka však Pokorného nevystrašila. Až na tuto situaci domácí obrana fungovala bezchybně a soupeře držela v bezpečné vzdálenosti od své branky. Hráči Pěčic si několik šancí vypracovali až v závěru utkání, kdy střídající mladíci oživili hru směrem dopředu, žádná další branka však už nepadla.
  • Branky: 15., 18., 29. Josef Kandráč, 33. Pavel Kandráč
  • Rozhodčí: Korec
  • Diváků: 41
  • ŽK: 1:1
  • Pěčice: Ondřej Pokorný (68. Fuksa) - Kalužák, Blažek, Tůma, Petr Košťál - Daniel Košťál (73. Novák), Charvát (57.
    Král), Kučera, Konejl - Josef Kandráč, Pavel Kandráč
  • Struhy: Vávra - Filip Strejček, Volný, Konopka, Cerha - Jakub Strejček (85. Šrůt), Náhlovský (80. Koš), Václav
    Pokorný, Nouzák - Volkman, Bucek (55. Macera)

  Nadcházející zápasy
SO 25.11.2017 13.30
zimní přestávka

  Nábor
Sokol Kosořice stále nabírá minižáky ročníky 2006 a mladší.
Bližšsí informace:
pan Grus 723 867 860
pan Batala 728 245 645

  Partner webu
BANAN Webhosting

  Střelci "A" mužstva
Sabol 10
Batala 6
Macháč 4
Malík 4
Valdman 3
Pokorný 2
Darmoš 1
Grus 1
Lochman 1
Maška 1

  Střelci "B" mužstva
Darmoš 5
Lochman 3
Pára 3
Poslt 2
Boháček J. 1
Drahota 1

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.