Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

SK Jizera Předměřice - TJ Sokol Kosořice "A" 1:2 (0:2)

Fotbalisté Kosořic se v případě výhry na půdě Předměřic mohli posunout na třetí příčku v tabulce a využít zaváhání dosud bronzových Čejetic.

Hráli jsme utkání se soupeřem, který je ohrožený sestupem a na jeho hřišti, z čehož jsme měli určité obavy. K tomu se nám na tomto hřišti dlouhodobě nedaří. Nastoupili jsme ale s tím, že chceme uspět a natáhnout šňůru bez porážky. Začali jsme aktivně a po většinu prvního poločasu jsme byli lepším týmem. Drželi jsme dobře balón a ani kombinace nebyla špatná. Bohužel jsem se nevyvarovali dvou hrubých chyb, které bohužel udělali zkušení hráči Macháč a Kraus. To by se nám stávat nemělo. Při troše štěstí mohl jít soupeř během 20 minut do vedení. Nestalo se a mi dali krásně dvě branky, první po rohu mazácky Batala a druhou po nezištné přihrávce Páry vstřelil sváteční střelec hlavou Malík. O přestávce jsme si řekli, že takhle rozehrané utkání nemůžeme ztratit. Bohužel, ale jak je to u nás obvyklé, začali jsme tragicky... neudrželi jsme balón, vázla kombinace, pohyb nebyl skoro žádný. Musím přiznat, že domácí si za snahu snad i bod zasloužili, ale jejich forma naznačuje jejich postavení v tabulce. Zmohli se na snížení a ke konci hráli na riziko a málem se jim to i vyplatilo.

Fotky ze zápasu

• Branky: Skalický - Batala, Malík
  • Rozhodčí: Šebela - Chládek, Šesták (delegát Tiller)
  • Diváků: 85