Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice "B" - SK Rejšice "B" 3:0 (2:0)

Přesně po týdnu, kdy se střetly první týmy Kosořic a Rejšic, změřily síly také rezervy obou mužstev.

Hosté s výhodou odehrání prvního jarního kola, v němž vyhráli, chtěli uspět také na půdě čtvrtého týmu. Od úvodního hvizdu se hrálo mezi oběma vápny, i když míč byl častěji na kopačkách Kosořických. Domácí dobře kombinovali a častěji se dostávali do zakončení. Kosořická rezerva se po několika slibných náznacích dostala ve 29. minutě do vedení. Krátký našel kolmicí Pavlíčka a ten po kličce obránci vystřelil přesně k tyči. Hostujícímu celku se v této pasáži nedařila souhra, k čemuž přispíval i silný vítr. Ve 40. minutě Kosořičtí zahrávali Pavlíčkem rohový kop, který brankář vyboxoval pouze do zad Fortnera, od nějž se míč odrazil do rejšické sítě.

Hned zkraje druhého poločasu uděřili domácí potřetí. Krátký se uvolnil na pravé straně a předložil výstavní přihrávku před branku Hájkovi, který se nemýlil. Poté se již za rozhodnutého stavu převážně dohrávalo. Rejšickým nechyběla snaha, jenže ve většině případů je zastavila nepřesná rozehrávka. V 60. minutě měl šanci po Krátkého přihrávce Darmoš, toho však výborně vychytal Špoták. Domácí přesto v tomto duelu po zásluze zvítězili.

• Branky: 29. Pavlíček, 40. Fortner vlastní, 50. Hájek
  • Rozhodčí: Kamenický
  • ŽK: 2:0
  • Kosořice: Beňa - Stehlík, Drahota (46. Bešík), Vítek, Adámek - Pavlíček, Libor Boháček, Heřmanský, Lukáš Hájek (55. Vavrik) - Krátký, Darmoš (60. Outěřický)