Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice "B" - SK Rejšice "B" 5:3 (3:1)

Vinou absence bylo nutné udělat v kosořické sestavě několik změn. Přesto domácí toužili po odvetě za podzimní debakl na hřišti soupeře.

Skóre utkání otevřeli domácí a navíc ten, který v rejšickém dresu působil řadu let. Jiří Boháček si postavil míč k přímému kopu a jeho rána skončila až za brankářovými zády. Netrvalo ale dlouho a hosté srovnali. S tím se však Kosořičtí nechtěli smířit a rychlou odpověď připravil Libor Boháček v podobě druhé branky domácích.Třetí zásah přidal Pavlíček střelou z dálky, jenž propadla brankáři mezi rukama. Hosté s řadou mladíků v sestavě si vypracovali řadu šancí, ale i ty vyložené nedokázali využít. Rejšičtí se po změně stran prosadili alespoň dvakrát. To se ale podařilo i domácím, respektive Liboru Boháčkovi, který tak zkompletoval hattrick. Jeden z nejhezčích momentů se odehrál v závěru zápasu. Kosořický Jiří Boháček centrovaným míčem našel bijce Romana Koleva, ten se hlavou opřel do míče, jenže nastřelil pouze tyč. Narozeninové oslavy si tím rozhodně nezkazil, jelikož domácí se radovali z výhry 5:3.
  • Branky: 3x L. Boháček, J. Boháček, Pavlíček
  • Rozhodčí: Hloucal
  • Diváků: 40
  • ŽK: ---