Datum: 26. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJ Sokol Kosořice "A" - SK Rejšice "B" 1:0 (0:0)

Zápasem dvou sousedních vesnic bylo zakončeno desáté kolo okresního přeboru. Na chvostu bojující Kosořice přivítaly rozjeté Rejšice. Vzájemné souboje v okresním přeboru zatím lépe vyznívají pro Rejšické.

V úvodních dvaceti minutách začali domácí aktivně, ale za zmínku stojí pouze akce ze 14. minuty. Maška našel na chvíli volného Bonoma, jenže jeho střelu brankář vyrazil. Za hosty odpověděl nad hlavičkující Fiksel po centru Korejzy. Fotbalisté Kosořic bojovali a nepouštěli soupeře do soustavného tlaku. Navíc po přímém kopu pěkné vypálil domácí Batala a gólman musel předvést pohotový zákrok. Následně i proti hlavičce kosořického Kučery. V dalších minutách už hráči Rejšic častěji drželi míč na kopačkách, jenže Dufka výrazněji nezaměstnali. Až v závěru se hosté dožadovali odpískání pokutového kopu, ale hlavní rozhodčí jejich prosby nevyslyšela. Ještě před tím zahrávali Kosořičtí standartní situaci, při které brankář Rejšic neudržel míč, ale své zaváhání před dotírajícím Maškou ještě napravil.

Také ve druhém poločase nebylo k vidění příliš šancí. Hosté s přibývajícími minutami posílili útočnou vozbu o dalšího hráče, jenže krom několika náznaků opět příliš kosořického brankáře neohrozili. Kosořičtí začali spoléhat spíše na brejky, vlastními chybami však také gólmana dlouhé minuty neohrozili. Až ne příliš povedený míč z rohového kopu se rejšickému obránci taktéž nepovedl zrovna jistě odkopnout a míč orazítkoval tyč. Bojovalo se o každý metr hřiště a s blížícím se koncem zápasu bylo jasné, že jediná branka nejspíše rozhodne. A ta situace nastala v 84. minutě po rohovém kopu Kosořic. Na první tyči se domácím podařilo míč prodloužit a na zadní tyči číhající Kučera se hlavou postaral o první branku zápasu. Fotbalisté Rejšic vrhli vše do útoku, ale k vážnějšímu zakončení se již nedostali.

Fotky ze zápasu

• Branky: 84. Kučera
  • Rozhodčí: Chlastáková - Šebela, Hloucal (delegát Svoboda)
  • Diváků: 82