Datum: 20. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

SK Rejšice "B" - TJ Sokol Kosořice "A" 2:0 (1:0)

Sousedské derby nelákalo tolik jako to pražských "S". Kosořice nastoupily v Rejšicích s několika změnami v sestavě. Oba týmy se čtyřmi body usilovaly o vítězství, které si neužily v minulém kole.

Hosté se v úvodu tradičně trochu sžívali s prostředím, první minuty ale přečkali bez následků. V desáté minutě se dostali domácí k rohovému kopu, po kterém se k odraženému míči dostal Bláha a jeho střela skončila v síti. Rozhodčí však gól pro ofsajd neuznal. Kosořice odpověděly šancí Macháče, jehož hlavička skončila v náručí Nováka. Nebezpečí pro rejšickou branku znamenala spolupráce Adámka s Malíkem, který přesnou přihrávkou našel Gruse, jenž ale pálil těsně vedle brány. Z první branky se ale ve 24. minutě radovali domácí. Nastřelenou ruku jednoho z obránců Kosořic posoudil rozhodčí jako nedovolenou a s nařízenou penaltou si poradil Korejza. Několik minut nato se do velké šance dostal Sabol, který zakončoval po rychlém protiútoku, ale místo přehození chtěl obstřelit gólmana, s tím si však Novák bez problémů poradil. Hráči Kosořic byli v závěru poločasu aktivnějším týmem. Nadějnou střelou se prezentoval Macháč, ale zpoza vápna branku netrefil.

Ve druhé části jako první opět zahrozili domácí. Nejprve se ke střele dostal Mareš. Chvíli nato zkoušel štěstí i Rys, ale jeho střelu hostující brankář chytil. Až o chvíli později hosté inkasovali druhý gól. Pečínka pálil zpoza vápna, jeden z kosořických hráčů střelu nešťastně tečoval a Vítek neměl šanci – 2:0. Kosořice vrhly všechny síly do útoku. Po rychlé akci po pravé straně nacentroval krásně Malík a Batala poslal míč zblízka jen nad bránu. Pěknou akci předvedli domácí, když Jon vybojoval ve středu hřiště balon a po ose Rys – Jaroš zakončoval poslední jmenovaný těsně nad bránu. V závěru zápasu se do šance ještě dostal Sabol a když i Darmošova střela skončila jen na břevně, odjížděly Kosořice s prázdnou po porážce 2:0.

• Branky: 24. Korejza (pen.), 60. Pečínka
  • Rozhodčí: Musil - Chrastina, Janda (delegát Paulus)