TJ Řepín - Sokol Kosořice  3:2 (1:1)

Po dvou výhrách a remíze cestovali hráči Kosořic k letošnímu poslednímu utkání. K týmu se připojil již uzdravený Štecher.

Domácí se v úvodu natlačili k soupeřově vápnu a již v sedmé minutě se Zbyněk Štrupl uvolnil, jenže přihrávka napříč vápnem byla nepřesná. V desáté minutě ještě řepínský Prejza bodlem vystrašil Dufka, ale jako první udeřili hosté. Dlouhý míč prodloužil Macháč pouze k obránci, ten zahrál domů, jenže gólman při odkopu promáchl - 0:1. Kosořičtí nabuzeni úvodní brankou byli v dalších minutách nebezpečnějším týmem. Po půlhodině hry Sabol hlavou prodloužil Kicelukovi, který nezištně hledal v náběhu své spoluhráče. Macháč se dostal k míči jako první, přesnou hlavičkou zamířil k tyči, ale asistent na pomezí překazil hostům radost pro dosti sporné postavení mimo hru. Hned vzápětí si dobře pokryl míč Kiceluk a zpětnou přihrávkou oslovil Sabola, který nastřelil pouze hráče před sebou. Doposud největší příležitost si Řepínští připsali ve 39. minutě. Obrana po rohovém kopu Nováka neuhlídala hlavičkujícího Dvořáka, míč se však od tyče odrazil zpět do hřiště. Už v nastaveném čase domácí zahrávali přímý kop a Dvořák z totožné situace již nezaváhal.

První minuty druhého poločasu mnoho zajímavého nenabídly. Až v 64. minutě fotbalisté Řepína zaveleli k obratu. Jak jinak než po rohovém kopu, kdy nejvýše vyskočil Zbyněk Štrupl a strhl vedení na stranu domácích. O čtyři minuty později hosté zapomněli na zadní vrátka a Zbyněk Štrupl šel sám na brankáře. Gólmana si sice obhodil, před odkrytou brankou však poslal míč vysoko nad ochranou síť. V této pasáži měla hra rychlý spád a přispěli k tomu také hosté. V 69. minutě se nevydařený pokus Adámka snesl na zadní tyč, kde míč ve skluzu poslal Kiceluk do sítě. V dalších šancích Kosořic postupně neuspěli Macháč ani Sabol. Rozhodnutí přinesla až 81. minuta a velké zaváhání hostujících hráčů. Kosořičtí ani za cenu faulu nezastavili pronikajícího hráče a když už se zdálo, že před hranicí vápna mají míč ve své moci, opět o něj přišli. Rychlou akci zakončili domácí přihrávkou na volného Zbyňka Štrupla, který sám před brankářem nezaváhal. V posledních minutách měl vyrovnání na kopačkách Macháč, v houštině těl ale nastřelil pouze spoluhráče.
  • Branky: 45. Dvořák, 64. a 81. Zbyněk Štrupl - 11. Macháč, 69. Kiceluk
  • Rozhodčí: Kelner - Jarolímek, Hruška