SK Skalsko "B" - Sokol Kosořice "B" 3:5 (1:2)

Fotbalisté "B" mužstva vyrazili po třech porážkách opět na půdu soupeře. Trenéři nechali doma několik hráčů a chtěli dát příležitost širšímu kádru.

Hráči rezervy Skalska nastoupili posíleni o fotbalisty "A" mužstva, ale hosté se dostávali častěji před soupeřovu branku. V jedenácté minutě odcentroval po Krátkého přihrávce Adámek na Darmoše a obránce nakonec odkopl neposedný míč těsně před brankovou čárou. V úvodních dvaceti minutách se domácí nedokázali vymanit z tlaku Kosořic, z čehož rezultovala první branka. Krátký našel Heřmanského, jehož technická střela z hranice vápna zapadla přesně k tyči. Hráči Skalska se pokoušeli o rychlé útočné výpady, jenže hosté pozorně bránili. Ve 35. minutě se měnilo skóre znovu. Hostující Adámek z autového vhazování našel ve vápně Darmoše, který po otočce kolem obránce nechytatelně vystřelil - 0:2. K nelibosti kosořických hráčů dokázal soupeř ještě před odchodem do kabin zkorigovat po rohovém kopu a hlavičce nabíhajícího hráče.

Do druhého poločasu vstoupili Kosořičtí lehkovážně a domácí vycítili šanci na vyrovnání. Hráči Skalska se tlačili do zakončení, ale po uvolnění Krátkého Heřmanským mohli hosté své vedení navýšit. Kosořický útočník trefil pouze tyč a přišel zákonitý trest. Domácí záložník vybojoval míč a všiml si spoluhráče, jenž si dobře odskočil od bránících hráčů a vyrovnal. Tato branka však Kosořické nepoložila, ba naopak. V 75. minutě po rychlé souhře Pavlíčka s Krátkým poslal druhý jmenovaný přesný pas na Darmoše a ten tvrdou ranou poslal hosty opět do vedení. Hrající trenér Skalska poslal do útoku mladou krev z řad dorostenců, kteří se chtěli před svým publikem ukázat. V 78. minutě obral kosořický Pavlíček čistě soupeřova hráče o míč, jenže rozhodčí po této situaci nařídil trestný kop. Domácí hráč nečekal na hvizd rozhodčího a poslal míč do hostující branky - 3:3. Ihned po rozehrávce si však vyměnili míč kosořičtí Hájek, Heřmanský a Krátký. Ten si položil dva obránce a střelou "alá" Poborský hosté opět vedli. Domácí vsadili vše na útok, nechali otevřená zadní vrátka a hosté pečetili svou výhru. Od Heřmanského se míč dostal k Darmošovi, ten přihrál Hájkovi a ten se stoickým klidem upravil na konečných 3:5.

• Branky: 2x Darmoš, Heřmanský, Krátký, Hájek