Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice - Sokol Družba Suchdol  7:0 (2:0)

Poslední tým tabulky přijel pouze s jedenácti muži a s obranou taktikou. Kosořice se i přesto dokázaly prosadit ...

První vážnější příležitost utkání skončila brankou. Šafářův pas napřič polovinou soupeře poslal okamžitě Kořínek před branku, kde číhal pohotový Hrechko - 1:0. V šesté minutě nemusel zasahovat Kortus proti střele Střihavky. O minutu později se k individuální akci přes půl hřiště odhodlal Bejda, ale zakončení na dlouhou nohu úspěch neslavilo. Poté vybídl kosořický Kořínek ke skórování své spoluhráče, jenže Dědek hlavičkoval vedle a Hrechkovu šanci Procházka zlikvidoval. Hráči Suchdola působili odevzdaným dojmem, k jedné z mála střel se odvážil Böhm, tu však brankář bravurně vyrazil. V 25. minutě se ke slovu dostal i Darmoš, po kličce obránci však mířil pouze do gólmana. Neuspěl ani Šafář ze standartní situace. Kosořice pokračovaly v dobývání suchdolské svatyně, druhá branka padla až ve 33. minutě. Nadýchaný Bejdův centr uklidil za Procházkova záda Voleman.

Hosté se opět ještě nerozkoukali a Macháčova přihrávka našla ve vápně volného Dědka. Ten nejprve nastřelil obránce a při druhém pokusu už překonal ležícího brankáře. Suchdolští se na dostřel domácí branky dostali až v 60. minutě. Přímý kop zpoza velkého vápna pěkným zákrokem Kortus vyrazil. Hosté neuspěli ani o čtyři minuty později. Zelenkovu přihrávku do malého vápna na poslední chvíli odvrátil Sedláček. Poté se opět hrálo na půli soupeře. V 65. minutě běžel Hrechko sám na hostujícího gólmana, kterého však nepřekonal. O dvě minuty později mířila na suchdolskou branku hned čtveřice domácích hráčů. Macháč místo přihrávky na volného Bejdu mířil vedle pravé tyče. Skóre se měnilo až o minutu později. Kořínek sám před brankářem předložil míč Macháčovi, který zakončoval do prázdné branky. Druhou branku v zápasu vstřelil Dědek v 78. minutě po centru Krále. O dvě minuty později dlouhý pas z první poslal Grus do vápna, ale Dědek netrefil míč ideálně. V 83. minutě Antoš přistrčil míč Macháčovi, jehož parádní střela se zastavila až v hostující síti. O dvě minuty později střílel po přihrávce Krále Bejda. S jeho střelou si gólman Suchdola poradil. Neujala se ani hlavička Dědka. Brankostroj zakončil v 86. minutě Macháč. Rohový kop nasměroval do bránícího Němce, od kterého se míč dostal až za brankovou čáru.

• Branky: 2. Hrechko, 33. Voleman, 47. a 78. Dědek, 68., 83. a 86. Macháč
  • Rozhodčí: Prislupský - Urbánek, Šnýdr