Datum: 07. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Mistrovský turnaj v Kosořicích

Kosořice - Sporting Ml. Boleslav "B" 3:3 (2:2)

Zápas proti favorizovanému soupeři jsme začali překvapivě aktivněji my a už od prvních minut jsme soupeři ukázali, že to s námi nebude mít tak lehké jako na předchozích turnajích. Z naší první akce padl i první gól, Jáchym Kořínek vybojoval na půli hřiště míč a v samostatném nájezdu nedal brankáři žádnou šanci. Po tomto gólu jsme malinko polevili a pustili jsme tak soupeře do hry. Ten si začal vypracovávat větší a větší příležitosti. Naneštěstí 2 z těchto příležitostí proměnil a hostům se tak povedlo zápas otočit. Těsně před poločasem jsme se ale opět připomněli my. Martin Smutný rychle vhodil aut, Jáchym Kořínek ho prodloužil na Jana Bartoně, který v úniku nezaváhal a srovnal na 2:2.

Druhý poločas přinesl poměrně pohledný fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. Škoda, že mnoho šancí jsme nezakončili rychleji, nebo přesněji. Soupeř naštěstí své šance také nedával, bylo to i díky dobře chytajícímu Petru Skokanovi. Druhý poločas se už chýlil ke konci, když soupeř špatně rozehrál a míče se zmocnil Jakub Čerych, který ho nekompromisně poslal ke vzdálenější tyči hostující branky. Hosté pak vsadili všechno do útoku a vyplatilo se. Po samostatné akci hráče hostí bylo skóre na konci zápasu opět vyrovnané.

• Branky: Jáchym Kořínek, Jan Bartoň, Jakub Čerych
  • Kosořice: Petr Skokan – Filip Bárta, Jakub Čerych, Martin Rösler, Jan Bartoň, Jan Grus, Tadeáš Mojžíš, Jiří Stehlík, Tomáš Chobotský, Jáchym Kořínek, Tomáš Poslt, Martin Smutný

Kosořice - Kr. Vrutice 4:1 (2:0)

V dalším zápase jsme plnili roli favorita my, minulý turnaj jsme to nezvládli, to se naštěstí neopakovalo. Naopak, hned od úvodního hvizdu jsme měli několik šancí, které jsme bohužel zakončovali moc pozdě, takže nám radost zhatil buďto obránce nebo nepřesnost. Radost nám přinesl až pro nás typický závar. Jakub Čerych vhodil aut, po kterém vzniklo klubko hráčů a někde mezi nimi byl i míč. Ten se po chvilce vykutálel k Janu Grusovi, který ho levačkou poslal k tyči. K další gólové radosti nám přispěl i soupeř, když špatně rozehrál a míč měl v moci Jan Bartoň. Ten zachoval klidnou hlavu a s přehledem zvýšil na 2:0.

Druhý poločas byl také v naší režii, ale ty neproměněné šance nás mohly mrzet. Naštěstí soupeř moc příležitostí neměl, tak se ujala další naše akce. Tadeáš Mojžíš vybojoval míč a v tandemu s Janem Bartoněm šli 2 na jednoho obránce. Tadeáš Mojžíš to vyřešil, jak nejlépe mohl, počkal si na pohyb obránce a přesnou přihrávkou uvolnil Jana Bartoně, který zvyšoval už na 3:0. Bohužel se nám nepodařilo udržet čisté konto. Soupeř zahrával roh a míč se od některého z hráčů odrazil za záda našeho brankáře. Poslední gól padl také z rohu, ale dali jsme ho my. Jakub Čerych napálil míč před branku, kde se ho obránci snažili odkopnout, jenže při odkopu trefili dobře napadajícího Jana Gruse, který tak dal šťastnou branku.

• Branky: 2x Jan Grus, 2x Jan Bartoň

Kosořice - Akuma Ml. Boleslav 0:6 (0:3)

Poslední zápas jsme sehráli proti lídrovi naší skupiny. V tomto zápase jsme se do mnoha šancí nedostávali a hrál spíše soupeř. Svou převahu postupně zvyšoval a i přes snahu našich obránců z ní vytěžil 3 branky.

Druhý poločas jsme spíše čekali na konec zápasu. Kluci toho na hřišti nechali hodně v minulých zápasech a v poměrně teplém počasí nám už nezbývaly síly se zápasem něco udělat. Soupeř hrál až do konce a na své konto připsal ještě 3 branky.