Datum: 07. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Mistrovský turnaj na Sportingu

Kropáčova Vrutice - Kosořice 4:4 (1:1)

Do zápasu se soupeřem, kterého jsme na dvou z předešlých turnajů porazili, jsme vstoupili hodně vlažně. Jako bychom si mysleli, že soupeř se porazí sám. A tak jsme toho v první půli, kromě chyb, mnoho nepředvedli. Soupeře jsme pustili do vedení, když jsme si přihrávali před brankou. Útočník soupeře přihrávku vystihl a poslal svůj tým do vedení. Naštěstí se nám do poločasu podařilo vyrovnat. Snad jedinou akci v první půli jsme dotáhli do gólové radosti. Jan Bartoň rychle vzal míč, vhodil aut na Tadeáše Mojžíše a ten šel sám na brankáře, poradil si na výbornou a srovnal skóre.

Druhý poločas byl z naší strany lepší než ten první, byl také gólově bohatší a přinesl i nervově vypjatou zápletku. Nejprve jsme se dostali do vedení my, když po dobré kombinaci ve středu hřiště poslal Martin Rösler přihrávku do běhu Janu Bartoňovi, který akci zakončil střelou pod břevno. Soupeř se ale nevzdával a z následující akce vyrovnal na 2:2. Dále se hrál vyrovnaný zápas a po několika neúspěšných akcích se jedna ujala a soupeř se dočkal otočení skóre ve svůj prospěch a po druhé v zápase vedl. Ovšem s tímto výsledkem, jsme nebyli spokojeni zase my a po přihrávce Jiřího Stehlíka vyrovnal Jan Bartoň. A aby těch obratů v zápase nebylo málo, tak vedení opět na naší stranu strhl po přihrávce Martina Röslera Jakub Čerych. Už se zdálo, že si do tabulky připíšeme 3 body, ale soupeř z poslední akce vyrovnal na konečných 4:4. Ihned poté byl zápas ukončen, možná bychom se dočkali i dalších obratů i zvratů, jen škoda, že to neplatilo i v dalších zápasech.

• Branky: 2x Jan Bartoň, Tadeáš Mojžíš, Jakub Čerych
  • Kosořice: Jan Grus – Tomáš Poslt, Martin Janeček, Jan Bartoň, Martin Rösler, Tadeáš Mojžíš, Jiří Stehlík, Jakub Čerych, Martin Smutný, Tomáš Chobotský, Filip Bárta

Sporting Ml. Boleslav "B" - Kosořice 9:2 (5:1)

Další zápas jsme sehráli proti domácím a zápas se odehrával v jejich režii. Snad 2 třetiny prvního poločasu jsme se pouze bránili a na půli jsme se dostali jen tehdy, když jsme rozehrávali, to se i s úvodním výkopem stalo celkem 6x. Při vedení domácích 5:0 jsme se dostali do akce, když Tadeáš Mojžíš rozehrál volný kop a skvěle tak uvolnil Jakuba Čerycha a ten snižoval na 5:1.

Ve druhém poločase to bylo obdobné. Domácí hráli a my dělali chyby. Ve druhém poločase jsme nakonec včetně vlastního gólu dostali 4 góly. Alespoň poslední slovo jsme měli my. Tadeáš Mojžíš si vybojoval míč a po samostatné akci kosmeticky upravil skóre na 9:2 pro domácí tým.

• Branky: Jakub Čerych, Tadeáš Mojžíš

Akuma Ml. Boleslav - Kosořice 13:1 (4:0)

K poslednímu zápasu i podle skóre není moc co dodat, je to jako na minulém turnaji v Kropáčově Vrutici. I v tomto turnaji jsme si nedokázali udržet koncentraci až do konce a podle toho to i dopadlo. V prvním poločase jsme se ještě snažili kombinovat, ale soupeř dával pěkné a nechytatelné góly. Skóre v poločase bylo 4:0 pro Akumu.

Druhý poločas byl z naší strany naprostou katastrofou, pěkné góly soupeře vystřídaly naše banální chyby. Bohužel jich bylo tolik, že za 15 minut zápasu jsme dostali 9 branek. Jedinou světlou chvilkou byl volej Jana Bartoně, který napálil míč z půlky hřiště a zastavil se až v síti soupeře. Toto byla ovšem jen malá náplast na celkový výsledek.

• Branky: Jan Bartoň