Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice - Metaz Týnec n/Sázavou  5:0 (0:0)

Kosořice navázaly na bojovný výkon z Chocerad a díky vydařené druhé pětačtyřicetiminutovce zaslouženě zvítězily.

Do dvacáté minuty se hrálo hlavně na půli Týnce nad Sázavou. V páté minutě po centru Darmoše hlavičkoval nebezpečně Boháček. V 19. minutě si to Antoš drze namířil mezi dva obránce, ale jeho přihrávka na Kořínka zůstala nevyužita. Hosté se do první, za to však vyložené, šance dostali ve dvacáté minutě. Kořínkovu přihrávku zachytil soupeř a z rychlého brejku vytěžil Hlaváček pouze rohový kop. Na straně Kosořic se gólově neprosadil hlavičkující Hrechko a posléze i z dálky střílející Kořínek. Po zbytek prvního poločasu už se hrálo převážně mezi oběma vápny.

Kosořice stejně jako v předchozím zápase udeřily v úvodu druhého dějství. Tvrdou ranou otevřel skóre Hrechko. Domácí byli hladoví po brankách. Bohužel Černý sám před Koutem netrefil míč ideálně a z následného centru hlavičkoval nepřesně Kořínek. V 54. minutě domácí nedokázali využít závaru před týneckou brankou. Z protiútoku si Dvořák poradil s dvojicí obránců a střelu kosořický brankář zlikvidoval až na brankové čáře. Druhou branku Kosořic přidal Dědek po spolupráci s Darmošem a Bejdou. Domácí Dědek se do zakončení dostal i o pár minut později. Svou šanci nevyužil ani Bejda, který vypíchl míč gólmanovi, ale obránce mu na poslední chvíli míč ukopl. V 70. minutě si Darmoš čistě odstavil soupeře, sprintem přes půl hřiště se dostal k hostujícímu vápnu a naservírovaný míč před odkrytou branku Kořínek s přehledem proměnil v premiérový gól za kosořický tým. Čtvrtá branka na sebe nenechala dlouho čekat. V 76. minutě Darmoš ztratil v soupeřově pokutovém území míč, který si přebral Král, jenž byl nedovoleně atakován. Penaltu s přehledem proměnil Darmoš. S tímto gólovým účtem se Kosořice nespokojily. Bejdův projektil s pomocí obránce rozvlnil síť popáté. Hosté po dlouhé době zahrozili až pár minut před koncem, Skála ani Kloud však nemířili přesně. Poslední slovo si vzal Darmoš, ale místo přihrávky volnému Grusovi trefil boční síť Koutovy branky.

• Branky: 47. Hrechko, 56. Dědek, 70. Kořínek, 76. Darmoš (pen.), 81. Bejda
  • Rozhodčí: Novotný - Železný, Zikmunda
  • Kosořice:
  • Kortus - Bašus, Bejda, Černý, Antoš (74. Král) - Hrechko (64. Sedláček), Boháček, Kořínek, Voleman - Dědek (81. Grus), Darmoš

:: Fotky ze zápasu ::

Sokol Kosořice - Metaz Týnec n/S. 5:0