Datum: 25. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Slavoj Kr. Vrutice "A" - TJ Sokol Kosořice "A" 3:1 (2:1)

Týmy Kropáčovy Vrutice a Kosořic si v minulém kole připsaly premiérové výhry v letošní sezóně a jak se říká, vítězná sestava se nemění. Hosté z Kosořic však byli nuceni jednu změnu udělat. Zraněného Mašku nahradil Lochman.

Kosořičtí vstoupili do zápasu aktivněji a v prvních minutách soupeře zatlačili. Jako první se osmělil kosořický Pokorný, jenže zamířil těsně vedle. V šestnácté minutě se však hostující Malík probojoval až do pokutového území, zpětnou přihrávkou našel Pokorného, který přízemní střelou na vzdálenější tyč otevřel skóre. Fotbalisté Kosořic se ale z vedení neradovali dlouho a domácí z první šance srovnali. Přímý kop za hranicí vápna přetavil kapitán Černý střelou o tyč ve vyrovnávací branku. Po vyrovnání se začala hra vyrovnávat, šancí však bylo poskrovnu. Až ve 30. minutě přetažený centr vrátil vrutický Rambousek před branku a Jiří Havelka pohotově zamířil k tyči - 2:1. Navíc hřiště opustil kosořický Tříska, který v souboji před brankou utrpěl zranění nosu. Hosté byli rychlým obratem výsledku zaskočeni a soupeř usiloval o navýšení vedení. Ve velké šanci se ocitl Černý, ale mířil vedle. Tentýž hráč netrefil branku ani po brejku Čakrta.

Úvodní minuty druhé pětačtyřicetiminutovky byly opět ve znamení kosořické snahy o rychlé vstřelení branky. Příležitosti Bataly a Malíka však brankou neskončily. Na druhé straně po chybě ve středu hřiště nevyužil úniku střídající Malý a dorážku Rambouska zastavil před brankovou čárou Bešík. Čas utíkal a Kosořickým se nedařilo překonat vrutický val. Hra se dost kouskovala, což byla voda na domácí mlýn. Na pravé straně se pokoušel hostující Grus oslovit spoluhráče ve vápně. Z několika pokusů doletěl míč na zadní tyč, jenže střela Kučery skončila vedle branky. V 82. minutě domácí Rambousek střelou podél brankáře zvýšil náskok svého týmu. Hráče Kropáčovy Vrutice tak nemuseli mrzet ani neproměněné šance Jiřího Havelky a Čakrta, kterého vychytal Dufek.

• Branky: 19. Černý, 30. Jiří Havelka, 82. Rambousek - 16. Pokorný
  • Rozhodčí: Grešo - Vaňousek, Kubát