Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJ Sokol Kosořice "A" - Slavoj Kr. Vrutice "A" 1:0 (0:0)

Souboj o bytí a nebytí v okresním přeboru byl k vidění v Kosořicích. Třetí celek tabulky přivítal předposlední tým Kropáčovy Vrutice. Zápas vinou velkého vedra a netradičního hracího dne sledovala slabší divácká návštěva.

Fotbalisté Kropáčovy Vrutice měli o motivaci postaráno a tak není divu, že v úvodních deseti minutách byli aktivnější. První velkou příležitost neproměnil Lukeš a poslal míč vysoko nad. V dalších minutách se hrálo spíše uprostřed hřiště bez náznaku šance. Světlou výjimkou byl přímý kop kosořického Krause, který na zadní tyči našel zcela volného Sedláka. Ten však proti slunci zahlédl míč až na poslední chvíli. Domácí bez absentujících Niklfelda, Macháče, Kučery a Páry měl další šanci ve 28. minutě. Souhru Fingerhuta a Mašky zakončil Kraus, jenže Miler byl u své tyče včas. Hosté se k výraznějšímu ohrožení soupeřovy branky dostali až v závěru prvního poločasu. Čakrt po dlouhém nákopu uháněl na Krause, který však v tomto souboji zvítězil.

Útočné duo Vrutických Čakrt, Doležal působilo dravě a zejména prvně jmenovaný měl úvodní branku opět na svých kopačkách. Ve 49. minutě opět pláchl domácím stoperům, ale výborný Kraus vyšel vítězně i z tohoto duelu. O čtyři minuty později si oba borci vyměnili pohledy pěkně zblízka. A ani tentokrát se vrutický útočník neradoval z branky. I když hosté zatím prováhali všechny příležitosti, neskládali zbraně. V 71. minutě domácí po závaru nakonec svou branku uhájili. Vrutickým se záchranná mise ještě více zkomplikovala v 79. minutě. Přihrávka střídajícího Adámka doputovala až k Fingerhutovi, který přes padajícího brankáře otevřel skóre. Alespoň vyrovnat mohli hosté v 89. minutě. A kdo jiný než Čakrt, výsledek byl však stejný jako v předešlých situacích. Kosořický brankář opět předvedl výborný zákrok a udržel čisté konto.

Fotky ze zápasu

• Branky: 79. Fingerhut
  • Rozhodčí: Janda - Bišický, Chrastina
  • Diváků: 42