Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

FK Vysoká - Sokol Kosořice  4:0 (1:0)

Fotbalisté Kosořic i ve druhém jarním kole vyjížděli na půdu soupeře. Po porážce v Rejšicích došlo i k několika změnám v sestavě.

První čtvrthodinu hry hosté nacházeli přihrávkami své hrotové hráče, avšak bez náznaku nebezpečnější střely. Poté se osmělili také domácí, konkrétně Tomáš Skopka pálil vysoko nad. Od té chvíle začala převážně pravá strana Vysoké zásobovat spoluhráče centry směřujícími do vápna. Řadu míčů zanesl silný vítr, ale ve 28. minutě se domácí přeci jen dočkali. Řízkův ostrý centr si Batala srazil hlavou do vlastní sítě. Hráči Kosořic poté častěji chybovali v rozehrávce a domácí se usadili na jejich polovině hřiště. Mužstvo Vysoké opět spoléhalo na nakopávané míče na hbité útočníky s dobrým krytím míče. O pár minut později se Rolenc blýskl individuální akcí, po níž mířil těsně nad. Hosté se z útlumu oklepali až v závěru prvního dějství. Nejprve po centru z pravé strany pálil z jedné Sabol pouze doprostřed branky a vzápětí míč z rohového kopu hlavičkoval Adámek, jenže Chaloupka výborným zákrokem šanci zlikvidoval.

Hosté po změně stran nezačali špatně, jenže až na únik Tomáška a následnou nepřesnou střelu Macháče výrazněji gólmana Vysoké nezaměstnali. V 59. minutě naopak domácí zvýšili vedení z přímého kopu technickou střelou podél zdi zásluhou Tříšky. Hráči Kosořic už v dalších minutách prakticky nevystřelili na branku, za zmínku stojí pouze rána Sabola ze standardní situace. V 65. minutě byl domácí Tomáš Skopka blízko vstřelení třetí branky, brankář Dufek mu však včasným vyběhnutím radost zmařil. Z následného rohového kopu ale nejvýše vyskočil Rolenc a hlavou tentokrát nedal kosořickému gólmanovi šanci. Čtvrtou trefu přidali hráči Vysoké v 80. minutě. Trutnovský v obležení minimálně trojice hráčů Kosořic si počínal nejdůrazněji a naposledy změnil stav na světelné tabuli.
  • Branky: 28. Batala vlastní, 59. Tříška, 66. Rolenc, 80. Trutnovský
  • Rozhodčí: Tobiška - Chaloupka, Novotný
  • Kosořice: Dufek - Grus, Maška, Batala (78. Bašus), Sedláček - Brejcha (78. Filip Briestenský), Adámek (80. Heřmanský), Tomášek, Macháč - Malík, Sabol
  • Vysoká: Chaloupka - René Finkous, Volf (46. Tichota), Martin Skopka, Sankot - Řízek, Tříška (80. Štolba), Trutnovský, Pešan - Rolenc, Tomáš Skopka (83. Synek)