Sokol Záryby - Sokol Kosořice  3:0 (3:0)

Kosořice po dvou výhrách cestovaly na hřiště posledních Záryb nejspíš s vidinou snadného zisku bodů.

Ten se však rozplynul již v první čtvrthodině. Hosté začali vlažně a domácí se zásluhou Schütze prosadili už v první minutě. Zakřiknutí hráči Kosořic přihlíželi tvrdé ráně Pecha. Hosté si první střelu připsali v desáté minutě, Malíkův pokus vytěsnil brankář mimo branku. Ve 13. minutě zárybský hráč přetáhl centr na zadní tyč, obránce místo odehrání míče podklouzl a po následné přihrávce do vápna se trefil Babovák. Kosořičtí nedokázali na chvíli podržet míč na svých kopačkách. Naopak domácí dobrým pohybem a důrazem se několika přihrávkami dostali až k vápnu. Po půlhodině hry hosté zaspali při autovém vhazování a z následného závaru se opět prosadil Babovák. Tentokrát však branka neměla platit, evidentní hraní rukou ale rozhodčí přehlídli - 3:0. Do konce poločasu hráči Kosořic nic kloudného nevymysleli, gólmana Kvasničku téměř nezaměstnali.

Po změně stran hosté zlepšili pohyb, ale první příležitost si připsali domácí. Akci dva na jednoho nesehráli Zárybští nejlépe, jelikož přihrávka Strýčka na Babováka byla příliš dlouhá. Zápas domácím ještě mohl zkomplikovat Brejcha, když po Adámkově přihrávce šel sám na bránu. Při zakončení však nastřelil pouze vyběhnuvšího brankáře. Fotbalisté Záryb se již nikam nehrnuli a čekali na zaváhání soupeře. Několikrát mohli kosořickou obranu přečíslit, ale buď vlastní chybou nebo po zákroku obránce se do zakončení nedostali. Od 70. minuty se hrálo převážně na polovině Záryb. Míče létaly před branku, jenže jediným zakončením stojící za zmínku předvedl ve skluzu Briestenský. Jako vyložená se dá označit šance Kiceluka po centru Gruse. Kosořický útočník uvnitř vápna nezazmatkoval, ale svou střelu poslal těsně vedle. Poslední slovo měli Zárybští a po přihrávce nastřelil osamocený Babovák pouze Tomáška na brankové čáře.
  • Branky: 1. Schütz, 13. a 31. Babovák
  • Rozhodčí: Černý - Procházka, Hurych