Sokol Kosořice "B" - FK Zdětín "B"  4:2 (2:0)

Fotbalisté Kosořic z různých důvodů postrádali několik hráčů a na soupisce měli pouze základní jedenáctku. Trenéři proto povolali Jiřího Stránského.

Od úvodního hvizdu převzali domácí iniciativu a soupeř se nemohl dostat do hry. Z kosořické aktivity branka nevzešla a tak se začali osmělovat hosté, kteří podnikali nebezpečné útoky po stranách hřiště, jenže obrana si dokázala vždy poradit. Ve 20. minutě se po nahrávce Koleva dostal k míči Boháček a po průniku před vápno byl faulován. K trestnému kopu se postavili Boháček s Darmošem a druhý jmenovaný střelou podél zdi otevřel skóre. Hráči Zdětína po inkasovaném gólu ještě více přitlačili soupeře před pokutové území, ale jejich pokusy končili vedle nebo v rukavicích Beňa. Co se nedařilo hostům, to se podařilo domácím. Ve 35. minutě se od Stránského dostal míč přes Koleva k Boháčkovi, ten posunul Pavlíčkovi a po následné střele vedli Kosořičtí již 2:0. V závěru poločasu ještě zahrozili Zdětínští, jenže Beňo opět ukázal své kvality.

Ve druhém poločase zamkli hosté soupeře před vápno a začali dobývat Beňovu branku. Fotbalisté Kosořic se nemohli z tlaku dlouho vymanit a pouze odkopávali míče. Hosté nakonec snížili na rozdíl jediné branky. Po centru z pravé strany na zadní tyč byl u míče první Těšínský - 2:1. Domácí se po obdržené brance rychle vzpamatovali a na soupeřovu trefu dokázali odpovědět. Pavlíčkův rohový kop obrana odvrátila, jeho druhý pokus a následnou hlavičku Bešíka brankář reflexivně vyrazil pouze k Darmošovi - 3:1. Hráči Kosořic poté polevili a soupeř opět vycítil šanci na zdramatizování zápasu. Po skrumáži před domácí brankou se míče zmocnil Stehlík a precizní přihrávkou našel na polovině hřiště Darmoše. Ten po samostatném úniku zvýšil již na 4:1. V 80. minutě ještě Zdětínští stav zkorigovali díky samostatné akci Těšínského, kosořické radosti z vítězství však už nezabránili.

• Branky: 3x Darmoš, Pavlíček - 2x Těšínský
  • Rozhodčí: Kožej