Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

SK Židněves - TJ Sokol Kosořice "A" 1:0 (0:0)

O proti minulému týdnu měli Kosořičtí problémy s absencí několika hráčů. Do dresu tak museli i členové realizačního týmu.

Hráči Kosořic vstoupili do utkání vlažněji a domácí zahrozili již po několika minutách hry. Hlavičkový pokus z rohového kopu Kraus výborně zlikvidoval a střela z hranice vápna tentokrát mířila nad. Na začátku byli hráči Židněvsi v horkém odpoledni běhavějším mužstvem. Hosté museli řadu akcí soupeře brzdit taktickými fauly, jenže domácí ze standardních situací mnoho nevytěžili. Hosté postupem času přidali na tempu a diváci sledovali vyrovnanou partii. Střely Fingerhuta a Sedláčka nemířily přesně, stejně tak i Malíkův pokus uvnitř vápna. Nevole hostí nezměnila nic na tom, že si židněvský hráč ve 34. minutě po odpískaném faulu postavil míč na značku pokutového kopu. Kraus však vystihl směr a míč ukryl v náručí. Ve 37. minutě ještě zahrozil kosořický Grus, ani jeho pokus ale v síti neskončil. Za zmínku tak stojí karetní mariáš hlavně na kosořické straně.

Po změně stran se hosté snažili kombinovat, ale tentokrát museli za záchranou brzdu zatahovat domácí a tedy i karetní napomínání. V 60. minutě na to doplatil židněvský Mezera, který po druhé žluté kartě musel do kabin. Netrvalo však dlouho a rozhodčí Chrastina nasčítal kosořickému Fingerhutovi několik prohřešků. Taktéž po druhé žluté kartě musel i hostující útočník předčasně do sprch. Snaha Kosořických o postupný útok narážela na pozornou obranu a domácí několikrát předvedli nebezpečný protiútok. Šancí k vidění mnoho nebylo a utkání spělo asi ke spravedlivé remíze. Zvlášť, když domácí brankář bravurně vytěsnil Malíkův přímý kop. V 86. minutě však domácí podnikli další brejk po ztrátě míče hostujícího mužstva. Po přihrávce do druhého sledu vypálil židněvský obránce a i přes zásah gólmana skončil nakonec míč v síti. V posledních minutách se hosté dokázali několikrát nebezpečně nachomýtnout ve vápně, jenže v tomto utkání vyšli střelecky naprázdno.

Fotky ze zápasu

• Branky: 86. Rusnak
  • Rozhodčí: Chrastina - Jan Pažout, Moc
  • Kosořice: Kraus - Batala, Maška, Pára, Štecher - Sedláček, Martin Adámek, Kraus (25. Jan Adámek), Grus - Malík, Fingerhut