SK Židněves - TJ Sokol Kosořice "A" 0:1 (0:0)

Kosořický Pára s Niklfeldem, kteří nedohráli minulý zápas, nepřicestovali ani na duel do Židněvsi. Domácí zažili výborné září, v tomto měsíci neztratili ani bod. V říjnu už jejich bilance tak ucelená nebyla.

Obě mužstva se pustila směle do útočení. Hned v první minutě utkání šli domácí po uklouznutí Bataly do přečíslení, ale vyběhnuvší Kraus šanci zneškodnil. Hosté si první akci připsali po rohovém kopu Fingerhuta, domácí však dokázali nebezpečí odvrátit. Na své konto si střelecké příležitosti připsali i domácí Mezera a Sitař, hostující gólman Kraus byl ovšem vždy připravený. Ke slovu se dostali i hráči Kosořic. Malíkova střela z dálky branku minula a gólem neskončila ani hlavička Bataly po přímém kopu Kučery. Židněves i Kosořice dobře bránily a když byla možnost, dostávali se hráči do zakončení. Židněvský Szebesta se však mezi úspěšné střelce nezapsal, když jeho střelu zblokovali Kosořičtí mimo branku. Poslední šanci 1. poločasu si připsali opět domácí. Po nebezpečném průniku odvracel Batala.

Hráči vstoupili aktivně i do druhého poločasu, ovšem vyložené šance nepřicházely. V 59.minutě vyrazil gólman Beneš střelu Sedláčka před Třísku, ale ten se mezi 3 tyče také netrefil. Oba týmy se snažily o vstřelení vedoucího gólu, jenže ani další šance v brance neskončily. V 77. minutě poslal míč do vápna Jurošek, šanci vynikajícím zákrokem zneškodnil Batala. Už to vypadalo na remízu 0:0. Dvě minuty před koncem řádné hrací doby se však k přímému kopu postavil Machač a Batala svou levačkou nedal brankáři šanci. Na to již domácí nestihli zareagovat a hosté si připsali důležité tři body.

• Branky: 88. Batala
  • Rozhodčí: Chrastina