Datum: 07. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Vydařený vstup do jarní části sezóny
Vydáno dne 27. 03. 2005 (1132 přečtení)

Vstup do jarní části sezóny se nám povedl na výbornou, pět gólů v síti Pyšel je toho důkazem.

SK Pyšely - Sokol Kosořice 1:5 (0:1)

V prvním jarním utkání I.A třídy hráli Kosořice na hřišti dvanáctých Pyšel. Hosté si hned od prvního hvizdu vytvořili řadu šancí, již ve 4. minutě Darmoš centroval a Hromádko těsně před bránou minul. Tentýž hráč se dostal do zakončení i o dvě minuty později po výkopu Kortuse. V 7. minutě se z blízka neprosadil Hromádko ani dorážející Darmoš. Posledně jmenováný střílel ve 22. minutě jen do prostřed branky. Od 26. minuty hráli Pyšely o deseti hráčích v poli, poté co jim rozhodčí vyloučil hráče za úmyslné hraní rukou při dobré šanci hostí. Kosořice stále častěji zaměstnávali domácího gólmana, což vedlo ve 38. minutě ke vstřelení vedoucí branky. Při akci na jeden dotek se k míči dostal na pravé straně Sedláček, nahrál před bránu Hromádkovi a hosté se ujali vedení. Před koncem prvního poločasu zahrozili také domácí, v nepřehledné situaci sahali Pyšely po vyrovnání, ale Kosořice se ubránili.

Druhý poločas začal dobře pro domácí, kteří zahrávali pokutový kop, ale pouze do břevna. A tak přišel zákonitý trest ze strany Kosořic. Běžela 53. minuta, když Grus obral domácího obránce o míč, nahrál volnému Volemanovi a ten zvýšil na 0:2. Hosté dál pokračovali v nastoleném tempu a v 69. minutě; zvýšili na 0:3 nevídaným gólem Dědka ze třiceti metrů střelou do šibenice. O minutu později přidal další gól Darmoš střelou podél domácího brankáře. Střelecké hody Kosořic zakončil v 78. minutě nádherným gólem Bejda, z pětadvaceti metrů nedal gólmanovi šanci. V 83. minutě už jen domácí kosmeticky upravili výsledek na 5:1 po skrumáži před hostující brankou.
Kosořice zaslouženě zvítězili a zopakovali tak výsledek z podzimního utkání v Kosořicích

• Branky: 83. - 38. Hromádko, 53. Voleman, 69. Dědek, 70. Darmoš, 78. Bejda