Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Na umělé trávě se více dařilo Rožďalovicím
Vydáno dne 03. 04. 2005 (703 přečtení)

Zápas hraný na umělé trávě kvůli disciplinárnímu trestu nabídl hned od začátku zajímavé šance

Sokol Kosořice - Trnavan Rožďalovice 1:2 (1:1)

Zápas hraný na umělé trávě kvůli disciplinárnímu trestu nabídl hned od začátku pár zajímavých šancí. Už ve 4. minutě zahrozili hosté z rohového kopu střelou nad bránu. Kosořice odpověděli o minutu později Sedláčkem, který v dobré šanci mířil vysoko nad. Poté hlavičkoval domácí Hromádko, ale radost mu pokazil hostující brankář. Ve 12. minutě Rožďalovice spálili vyloženou šanci po centru z levé strany a střele vysoko nad. V 17. minutě se z rohového kopu prosadil hostující Průcha - 0:1. Hosté mohli zvýšit vedení již na 0:2, ale Kortus výborným zákrokem změnu nedovolil. Domácí ještě do konce prvního poločasu vyrovnali díky Bejdovi, který tečoval přízemní centr Darmoše.

Vstup do druhého poločasu se vydařil hostům, kteří zahrávali pokutový kop po údajném faulu domácích obránců - 1:2. V 64. minutě šel předčasně pod sprchy Rožďalovický hráč za faul na unikajícího Hromádka. O tři minuty později střílel z dobré pozice Darmoš. Kosořice vrhli všechny síly do útoku, ale naráželi na dobrou obranu hostí. Ke konci zápasu se domácí přeci jen dostali do brankových šancí. V 85. minutě střílel Hromádko a dorážejícímu Antošovi nedovolil skórovat hostující gólman. Tentýž hráč se nechal v 89. minutě zbytečně vyloučit po druhé žluté kartě. V 90. minutě si na Macháčův centr naběhl Boháček, jeho střelu brankář vyrazil a k dorážce se už Kosořice nedostali. Rožďalovice nakonec těsný výsledek udrželi.

Sporná penalta, odpískání podivných faulů a kouskování hry, to vše se povedlo rozhodčímu v jediném zápase.

• Branky: 38. Bejda - 17. Průcha, 53. Navrátil (pen.)