Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Zaslouženě zvítězil vedoucí celek ze Staré Boleslavi
Vydáno dne 17. 04. 2005 (713 přečtení)

Stará Boleslav ukázala, proč je momentálně vedoucím celkem tabulky.

Sokol Kosořice - Stará Boleslav 1:3 (0:2)

Poprvé v jarní části sezóny nastoupili Kosořice na svém hřišti. Navíc proti lídrovi naší skupiny, domácí se však museli obejít bez několika hráčů základní sestavy. V úvodu zápasu si vytvořili první šanci hosté. V 7. minutě neodhadl centrovaný míč domácí Kortus, ale obrana odvrátila na rohový kop. Ve 20. minutě už šli hosté do vedení, míč za obránce proměnil Vodák v úvodní branku. Poté se hlavně hrálo ve středu hřiště. Ve 44. minutě zahrozila opět Stará Boleslav, přímý volný kop skončil těsně nad. Na konci prvního poločasu Štecher nedovoleně zastavil hostujícího útočníka v dobré šanci a po druhé žluté kartě následovala červená. Po následném přímém volném kopu zvýšil hostující Ježek na 0:2.

Na začátku druhého poločasu mohli domácí snížit, ale vyraženou střelu Darmoše nedokázali Kosořice dorazit do boleslavské branky. V 56. minutě ztratili domácí míč a osamocenému útočníkovi zkazil radost výborným zákrokem Kortus. O čtyři minuty později zvýšila Boleslav na 0:3 po pokutovém kopu za faul domácího obránce. V 66. minutě se hosté přehnali kolem oslabené obrany Kosořic a osamocený útočník opět ztroskotal na Kortusovi. Z následného rohu zachraňovala kosořická obrana gólovou šanci na brankové čáře. Kosořice se pokusili o vyrovnání, ale výsledkem bylo jen zkorigování na konečných 1:3. V 87. minutě se z přímého volného kopu trefil přízemní střelou Darmoš.

Stará Boleslav zaslouženě zvítězila, i když skóre mohlo být daleko vyšší.

• Branky: 87. Darmoš - 20. Vodák, 45., 60. Ježek