Datum: 07. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Po třízápasovém půstu Kosořice opět zvítězili
Vydáno dne 24. 04. 2005 (816 přečtení)

Po třech porážkách potřebovali Kosořice nutně naplno bodovat.

Uhlířské Janovice - Sokol Kosořice 2:3 (1:1)

Do zápasu lépe vkročili hosté, kteří již v 8. minutě spálili velkou příležitost ke skórování. Z protiútoku poslal Havránek domácí do vedení, když tváří tvář nedal hostujícímu gólmanovi šanci. Celé akci předcházel neodpískaný faul na hostujícího Boháčka. V 18. minutě zahrozili opět domácí po rychlém brejku kryl nebezpečnou střelu Kortus. Poté se hra odehrávala mezi šestnáctkami. Ve 38. minutě hosté vyrovnali, Antoš nacentroval před bránu a Macháč výborně předskočil brankáře. O čtyři minuty později se do vyložené šance dostal opět domácí Havránek. Tvrdou střelu namířil vedle Kortusovi branky. Na konci prvního poločasu se ještě blýskl výborným zákrokem domácí Verner proti stejně dobré střele Bejdy.

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce si vytvořili první šanci Janovice, ale skrumáž před brankou zůstala bez využití. O chvíli později zahrávali Kosořice přímý volný kop, který skončil po hlavičce Hromádka těsně vedle. V 63. minutě chybovala hostující obrana a osamocený hráč v pokutovém území nasměroval střelu vedle hostující branky. Dvě minuty nato obešel hostující Černý dva obránce nahrál na vápno volnému Bejdovi, který zakončil vedle branky. V 68. minutě byla k vidění fotbalová lahůdka. Antoš si zpracoval míč a krásnou střelou z pětadvaceti metrů nedal domácímu gólmanovi šanci. V 74. minutě zvýšili hosté vedení Darmošem. Na půli hřiště si zpracoval míč, poradil si s obráncem a na vápně z otočky překvapil domácího brankáře. Kosořicím vydrželo dvoubrankové vedení pouze minutu, centr do vápna využil opět Havránek. Pokus Uhlířských Janovic na vyrovnání končil na obraně hostujícího celku. Kosořice už vedení nepustili a získali tak důležité 3 body do tabulky.

• Branky: 10., 75. Havránek - 38. Macháč, 68. Antoš, 74. Darmoš

• Rozhodčí: Myška

• Kosořice:
  •   Kortus - Grus, Bejda, Boháček, Sedláček - Macháč, Černý, Hromádko, Lener (90. Dědek) - Antoš, Darmoš

:: Fotky ze zápasu ::

Uhl. Janovice - Sokol Kosořice 2:3
    AFK Sadská - SK Kosmonosy 1:1
    Metaz Týnec - TJ Litol 1:2
    Stará Boleslav - Libodřice 3:1
    Karbo Benátky - Marila Votice 0:3
    Tatran Rožďalovice - Slavia Jesenice 0:0
    SK Pyšely - Viktoria Sibřina 6:0