Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Důležité tři body zůstaly doma
Vydáno dne 01. 05. 2005 (698 přečtení)

Další utkání nás čekalo se sousedem v tabulce, s Týncem nad Sázavou. Kosořicím chyběl Štecher a Hromádko, který plnil pracovní povinnosti v prvoligovém Jablonci.

Sokol Kosořice - Týnec nad Sázavou  2:1 (2:1)

Utkání začalo v poklidném tempu a první šance přišla až po čtvrthodině hry, kdy hlavou mířil vedle domácí Macháč. Ve 23. minutě vystrašil domácího gólmana Majzlana nepovedený centr. Poté se Týnec dostal do rychlého brejku zakončený střelou nad branku. V 31. minutě se ujali vedení Kosořice. Centr z pravé strany se od tyčky odrazil do brány za překvapeného brankáře hostí - 1:0. O tři minuty později zachránila Týnec tyč. Obránce si nerozuměl se svým gólmanem a poslal míč hlavou na tyč. Kosořice zvýšili vedení až ke konci druhého poločasu. Ve 43. minutě se prosadil před hostujícím brankářem Boháček po přihrávce Sedláčka. Zajímavý první poločas ukončili hráči Týnce s nížením na 2:1. U pomezní čáry chyboval kosořický obránce a rychlý výpad do domácí obrany zakončil osamocený hráč Týnce.

Druhá půle se hrála bez větších šancí na obou stranách. Výsledek mohl potvrdit v 70. minutě Darmoš, ale jeho střela nemohla hostující branku ohrozit. Na druhé straně mohli hosté z Týnce vyrovnat, ale hráč hostů promeškal nejlepší okamžik ke střele. Tři minuty před koncem se ještě prezentoval hezkou střelou domácí Voleman. Průměrné utkání tak skončilo vítězstvím Kosořic 2:1 a ziskem důležitých tří bodů.

Karel Machač, trenér Týnce nad Sázavou:
    "Přijeli jsme pro bod a měli jsme k němu blízkou. Dvě hrubé chyby obrany a brankáře nás o naděje připravily. Neproměňujeme navíc šance. Podobně tomu bylo v našem minulém zápase s Litolí, ve kterém jsme také prohráli 1:2. Naši útočníci nedokáží vyřešit finální přihrávku."

Milan Zahrádka, trenér Kosořic:
    "Jsem samozřejmě spokojen nejen s vítězstvím, ale i s bojovným výkonem našeho týmu. Obrana spolu s brankářem zahrála spolehlivě a uspěla hlavně při náporu hostů ve druhém poločase. Soupeř nepřijel vůbec bránit a řádně naše zadáky prověřil. Nám vázla kombinace ve středu zálohy, kde chyběl Hromádko. Škoda také obdržené branky těsně před odchodem do šaten. Za stavu 2:0 by se nám do druhého poločasu lépe dýchalo."

[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
    ( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )