Datum: 07. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * "Béčko" body nepřivezlo
Vydáno dne 02. 05. 2005 (684 přečtení)

"B" mužstvo sehrálo další utkání v Bezně

BEZNO B - KOSOŘICE B 2:1 (1:0)

Branka: Pavlíček Sestava: Beňa - Cerman, Pažout, Vítek, Drahota - Havlíček, Pavlíček, Heřmanský Jan, Kejla - Heřmanský Josef, Novák Tomáš. Střídal Stehlík

Utkání se hrálo ve velkém vedru, což se projevilo na úrovni utkání. První poločas byli někteří naši hráči ještě hlavama na pálení čarodějnic, takže jsme zaslouženě prohrávali 1:0. Nakopávali jsme míče na útočníky, kde citelně chyběl K. Fotr, který by tyto balóny dokázal podržet. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila, hráli jsme po zemi, výsledkem byla situace, kdy jinak "nervózní" Pavlíček převzal na půli balón a sólem přes půlku hřiště si došel pro penaltu, kterou sám také bezpečně proměnil - 1:1. Po tomto gólu jsme byli jasně lepší a vytvořili jsme si tlak, který vyústil i v šance, které jsme bohužel neproměnili. Za zmínku stojí šance Heřmanského ml., který lobem ze 30m netrefil branku snad o 20cm. V 70. minutě jsme si vybrali slabší "desetiminutovku", kterou hosté využili ke vstřelení vítězné branky, která padla po nedorozumění brankáře Beňi s Kejlou. Nepokrytý hráč pak v klidu mohl zavěsit hlavou do sítě. Konec zápasu se už jen dohrával, jelikož naši hráči neměli síly na zvrat utkání. Ale celkově by se slušelo našemu mužstvu poděkovat za to, že i s různými "handicapy" zápas nevypustilo a při troše štěstí mohlo i zápas vyhrát.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Brousek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )