Datum: 07. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Góly Boháčka rozhodli o jasné výhře Kosořic
Vydáno dne 08. 05. 2005 (716 přečtení)

Dvě výhry za sebou katapultoval celek Kosořic na osmou příčku tabulky a chtěli v této úspěšné řadě pokračovat i nadále.

SK Kosmonosy - Sokol Kosořice 2:5 (1:1)

V úvodních minutách pohledného zápasu se první šance naskytla domácím, ale Mašek nastřelil pouze boční síť. Kosmonoští zahrozili i o tři minuty později hlavičkujícím Šimkem. Ve 14. minutě zakončoval opět Šimek, tentokrát nad. Kosořice zahrozili až v 18. minutě Grusem, jehož střela skončila na tyči. Poté se hrálo nahoru dolů bez vyloženějších šancí. První branka padla po přímém volném kopu a následné dorážce hostujícího Boháčka - 0:1. Radost Kosořic měla krátké trvání, protože za pouhou minutu vyrovnal Mašek po střele a následné dorážce za bezmocného Kortuse. Ve 43. minutě chybovala hostující obrana a rychlý brejk dva na jednoho trestuhodně zahodil Knespl.

Pět minut po výměně stran odpískal hlavní sudí pokutový kop za faul hostující obrany, který Mašek bezpečně proměnil. Minutu poté mohli hosté odpovědět, ale centr Darmoše nasměroval Černý do břevna. Kosořice stupňovali tlak, což vedlo v 60. minutě k vyrovnání. Přímý volný kop z velkého vápna nasměroval hostující Bejda pouze do zdi a dezorientovaná obrana jen přihlížela na hlavičkujícího Boháčka - 2:2. Kosořice šli o dvě minuty později do vedení. Na roh si nejvýše vyskočil nepokrytý Boháček a vstřelil tak svojí třetí branku v zápase. V 76. minutě obléhali Kosořice branku domácích, ale nedokázali v houštině těl dopravit míč do branky. V 79. minutě završil Boháček svůj výborný výkon. Voleman rozehrál na Gruse, ten našel v pokutovém území Boháčka, který střelou do protipohybu nedal domácímu gólmanovi šanci. Na konečných 2:5 uzavřel kosořický Macháč. Celé akci předcházel centr Darmoše a nekompromisní střela do šibenice.

• Branky: 37., 50. Mašek (pen.) - 36., 60., 62., 79. Boháček, 85. Macháč

• Rozhodčí: Bělík