Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Duel s Litolí skončil dělbou bodů
Vydáno dne 15. 05. 2005 (1136 přečtení)

Těžký zápas na domácí půdě skončil 2:2 a Kosořice tak pokračují ve čtyřzápasové řadě bez prohry.

Sokol Kosořice - FK Litol  2:2 (1:1)

Těžký zápas proti třetí Litoli začal náporem domácího celku, ale Boháček ani Hromádko se gólově neprosadili. Naopak soupeř z první šance šel do vedení, když hostující útočník si pohrál s domácí obranou a brankář Kortus byl bezmocný - 0:1. Ve 28. minutě našel Dědek výborný pasem Hromádka, který mířil pouze do tyče a dorážející Macháč přestřelil. Snaha Kosořic o vyrovnání sílila. 34. minuta byla ve znamení rychlé akce domácích. Centr Gruse našel hlavu Darmoše, ale radost překazil Kosořicím vynikající zákrok hostujícího gólmana. Vyrovnání přišlo o dvě minuty později po akci Černého, který si přikryl míč, zbavil se obránce a dalekonosnou střelou nedal litolskému brankáři šanci. Minutu poté mohli domácí jít do vedení. Grus poslal do úniku Lenera, jehož střelu vyrazil brankář a dorážející Darmoš nedokázal v houštině těl dopravit míč do sítě.

I ve druhé půli pokračovali domácí v tlaku, ale většina akci ztroskotala na výborném brankáři hostí. V 50. minutě se neprosadil z blízka Darmoš. O tři minuty později domácí otočili výsledek a po rohovém kopu poslal Hromádko svůj tým do vedení. V 57. minutě chyboval a následně fauloval kosořický brankář Kortus a Litol z penalty srovnala krok - 2:2. Naopak v 69. minutě Kortus domácí podržel výborným zákrokem, když nebezpečně střílel jeden z útočníků Litole. Obě mužstva si ještě vytvořila několik šancí, ale výsledek už se neměnil. V 92. minutě byl ještě vyloučen domácí Štecher za urážku rozhodčího. Poté co hlavní sudí neodpískal faul a kosořická obrana musela zachraňovat na brankové čáře.

• Branky: 36. Černý, 53. Hromádko - 20., 57. (pen.) Zikmund