Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Ze Sadské si přivážíme bod za remízu 2:2
Vydáno dne 22. 05. 2005 (757 přečtení)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme přijeli do Sadské.

AFK Sadská - Sokol Kosořice  2:2 (1:1)

Úvodní minuty patřily hostujícímu celku. Ve 4. minutě dostal hezkou přihrávku Darmoš a následnou střelu kryl domácí brankář. Úvodní branka na sebe nenechala dlouho čekat, již v 7. minutě vybojoval míč hostující Dědek a rychlou akci zakončil střelou k tyči Macháč - 0:1. O tři minuty později nastřelil kosořický Voleman pouze břevno a z následného protiútoku vychytal domácího útočníka Majzlan. Kosořice soupeře jasně přehrávali, ale šance zůstali bez využití. V 16. minutě se dostal do zakončení opět aktivní Macháč, tentokrát vysoko nad. Své příležitosti nezužitkoval ani Darmoš. Co se nepodařilo Kosořicím, to se povedlo Sadské. Z ojedinělé šance v závěru prvního poločasu se podařilo Telibskému vyrovnat.

Druhá půle začala vyloženou šancí Sadské, bez využití. V 58. minutě putoval předčasně do sprch kosořický Dědek po druhé žluté kartě. Domácí postupně začali přebírat iniciativu a v 61. minutě se mohli ujmout vedení po faulu hostující obrany. Následný pokutový kop však Majzlan výborně zlikvidoval. V 63. minutě unikl kosořické obraně Šmejkal, ale sám před Majzlanem poslal míč vedle branky. Poté se hrálo bez výraznější šancí na obou stranách. Důležitý moment přišel až v 90. minutě, obrana Sadské jen přihlížela parádnímu sólu Antoše - 1:2. Domácí stačili ještě do konce zápasu vyrovnat. V posledních vteřinách se po skrumáži před kosořickou svatyní trefil Lukmajer.

• Branky: 45. Telibský, 93. Lukmajer - 7. Macháč, 90. Antoš
  • Rozhodčí: Brejník