Datum: 07. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Dorost poskočil po výhře do čela tabulky
Vydáno dne 25. 05. 2005 (730 přečtení)

Řepov - Sokol Kosořice 1:4 (0:2)

Sestava: Briestenský - Tětek, Bešík, Krichebauer, Stránský - Dvořák(43.Bašus), Novák A., Sabol (71.Štěrba), Doleček - Vízek, Novák T.

Na velmi špatném terénu, kde bylo těžké předvádět kombinační hru jsme se již ve 20min. ujali vedení, kdy Novák T. zahrával rohový kop z levé strany a u vzdálenější tyče naprosto nehlídaný A. Novák pohodlně skóroval. O dvě min. později si výborně vyměnili míč Doleček a T.Novák, který centroval na Vízka, avšak z jasné šance přestřelil. Ve 30. minutě si pro změnu zopakoval narážečku T. Novák s M. Sabolem, ale střelu k tyči vyrazil domácí golman na roh. Roh opět zahrával T.Novák, který tentokráte zakončoval Vízek, ale míč mířící do šibenice gólman vyrazil. Minutu před odchodem do šaten se z pravé strany uvolnil T. Novák a pohodlně přes golmana zvýšil na 0:2.
Domácí se k ohrožení naší branky dostávali velmi sporadicky a to většinou po nepředvídaném odskoku míče na již zmiňovaném nefotbalovém terénu. Na začátku druhého poločasu se několika šancemi blýskl T. Novák, ale bezúspěšně. V 57. min. po standartce z levé strany předskočil A. Novák domácího brankaře a zvýšil na 0:3. O pár minut později se opět z rohového kopu prosadil A. Novák, ale domácí brankář výborně nohou vyrazil. Po jedné z ojedinělých šancí domácích, kdy na útok z pravé strany pozdě zareagoval vyběhnutím M. Briestenský snížili skóre na 1:3. Pět min. před koncem zápasu po střele T. Nováka nekompromisně dorazil střídající P. Štěrba a rozhodl o konečném stavu 1:4.