Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Dorost: Kosořice - Rejšice 9:1
Vydáno dne 31. 05. 2005 (775 přečtení)

Sestava:Novák A. - Stránský(Sajdl, Forejt),Krichebauer, Tětek, Bešík - Doleček, Sabol, Bašus, Dvořák - Vízek, Novák T. (Štěrba)
Branky:3x Novák T., 3x Sabol M., Vízek L., Štěrba P., Krichebauer R.

Domácí za velikého vedra vstoupily výborně do utkání, kdy po samostatném průniku již 17 vteřin po začátku skóroval Tomáš Novák. Další gól na sebe nenechal dlouho čekat, když Libor Vízek střelou k pravé tyči zvýšil na 2:0. Dále následoval průnik Martina Sabola po pravé straně a po jeho centru zakončoval z malého vápna Tomáš Novák 3:0. Za jasné převahy domácích přesto dokázali hosté snížit, kdy chybně rozehrál brankař Adam Novák středem hřiště na hostujícího útočníka a ten nezaváhal 1:3. Omluvou snad je pouze to že Adam Novák je standardní středopolař a v brance zaskakoval za zraněného Martina Briestenského. Do konce poločasu ještě skóroval Tomáš Novák po centru z pravé strany 4:1 a Martin Sabol střelou zpoza velkého vápna na 5:1.

V druhém poločase Martin Sabol uvolnil střídajícího Patrika Štěrbu a ten se v samostatném nájezdu nemýlil 6:1. V další gólové akci se Martin Sabol vydal sám přes celé hřiště a zvýšil na 7:1. O deset minut později pěknou střelou upravil na 8:1 opět Martin Sabol. Poslední branka utkání padla po faulu na Martina Sabola, kdy rozhodčí správně ponechal výhodu a Roman Krichebauer v samostatném nájezdu proměnil na konečných 9:1.
Příští týden nás čeká rozhodující utkání o postup z OS MB, kdy hrajeme v neděli 5.6. od 10:30 v Dlouhé Lhotě a stačí nám pouze remizovat.

[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )