Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořice nezvládli úvod druhého poločasu
Vydáno dne 12. 06. 2005 (743 přečtení)

Kosořice se do Jesenice, třetího celku tabulky, pustili bez většího respektu a od úvodu diktovali tempo hry.

Slavia Jesenice - Sokol Kosořice  3:1 (0:1)

Již ve druhé minutě po rychle zahraném rohovém kopu se snažil hostující Macháč překvapit brankáře. Ve 4. minutě mohl otevřít skóre Antoš, ale skvělou Bejdovu přihrávku neproměnil. Gólová radost přišla v 9. minutě, Bejda se ve vápně zmocnil míče a střelou z otočky poslal hosty do vedení.  Kosořice nepouštěli domácí tým k míči a pokračovali v dobývání jesenické branky. V 15. minutě vyrazil domácí brankář Darmošovu střelu a dobíhajícímu Macháčovi nescházelo k míči mnoho. Poté mohl zvýšit vedení hostí Antoš, ale přihrávku za obranu nasměroval pouze do tyče. V leže před domácí brankou neuspěl ani Bejda. Jesenice postupem času začali vystrkovat růžky a výborně hrající jesenický kapitán prošel kosořickou obranou jako nůž máslem a nebezpečí musel hasit až dobře chytající Kortus. Ten musel následně krýt i střelu z přímého volného kopu. Ke konci prvního poločasu neuspěl svou střelou Bejda a tak se šlo do šaten za výsledku 0:1 pro hostující celek.

Jesenice měla skvělý nástup do druhého poločasu, během jedenácti minut rozhodla utkání ve svůj prospěch. Už čtyři minuty po výměně stran srovnala Jesenice skóre na 1:1, kosořický obránce nedosáhl na centrovaný míč a střídající Majrych vyrovnal. V 53. minutě nahrál Hromádko Volemanovi a jeho střelu bez přípravy  kryl domácí brankář. Za tři minuty přidala Jesenice druhý gól, rychlý brejk zakončoval Kratochvíl. V 60. minutě vstřelil poslední branku zápasu opět Majrych po sólové akci přes půl hřiště. Poté se zápas dohrával v jasné režii jesenických hráčů.

Kosořice doplatili na díry v obraně třemi rychlými brankami během jedenácti minut.

• Branky: 49., 60. Majrych, 56. Kratochvíl - 9. Bejda
  • Rozhodčí: Kudrna