Datum: 07. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Na závěr sezóny padl půltucet branek
Vydáno dne 19. 06. 2005 (1167 přečtení)

Poslední zápas sezóny proti Sibřině skončil jasnou výhrou domácích. Kosořice proti poslednímu týmu tabulky rozhodli o své výhře již v prvním poločase.

Sokol Kosořice - Viktoria Sibřina  6:0 (5:0)

Už ve 4. minutě si pohrál Hromádko s obránci a po ruce jednoho z nich vstřelil Bejda z penalty úvodní branku. Poté nevyužil dvě dobré šance domácí Macháč a v 17. minutě se neujala ani střela Antoše. V 19. minutě přihrál Boháček naběhnuvšímu Hromádkovi, který podél hostujícího brankáře poslal míč do sítě podruhé. Sibřina se dostávala na půlku domácích je sporadicky. Domácí pokračovali v útočné snaze, ale rychlý brejk se zamotal zakončujícímu Boháčkovi pod nohy. Ve 30. minutě chybovala domácí obrana, ale hostující útočník nasměroval míč vedle Kortusovy branky. O čtyři minuty později zahrával kosořický Darmoš rohový kop a obránce hostí zvýšil už na 3:0. Za další čtyři minuty přidal čtvrtou branku Voleman po pěkné přihrávce Hromádka. Ve 42. minutě střílel Černý a hostující brankář vytáhl jeho střelu nad branku. Před odchodem do kabin přidali Kosořice ještě jednu branku, Antoš se dostal s míčem až před branku a následnou skrumáž ukončil dělovkou do šibenice Darmoš – 5:0.

Kosořice vystřídali do druhého poločasu tři hráče, ale na tvorbu šancí to nemělo vliv. Už v 51. minutě neproměnil vyloženou šanci Macháč. Ten samý hráč se neprosadil ani v další šanci. V 70. minutě se prosadili domácí po šesté. Konkrétně Štecher, který přeloboval vyběhnuvšího brankáře hostí. O tři minuty později vybojoval Dědek míč, ale Darmoš také z vyložené šance nedal. Kosořice neuspěli ani napodruhé, kdy domácí brankář Kortus vykopl míč na rozběhnutého Darmoše, který opět mířil vedle. V 80. minutě reflexivně vyrazil hostující brankář střelu Štechera po přihrávce Darmoše. O dvě minuty později neproměnil svou třetí vyloženou šanci Macháč.

Kosořice si s chutí zastříleli proti odevzdanému soupeři, kdy skóre mohlo být i dvouciferné.

• Branky: 4. Bejda (pen.), 19. Hromádko, 34. vlastní, 38. Voleman, 45. Darmoš, 70. Štecher
  • Rozhodčí: Jansa