Datum: 07. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * 3. přípravný zápas: Sokol Kosořice - Stará Boleslav
Vydáno dne 31. 07. 2005 (1151 přečtení)

Slavoj Stará Boleslav, další z řady soupeřů Kosořic na novou sezónu, přijel na kosořickou půdu jako nováček oblastního přeboru.

Sokol Kosořice – Slavoj Stará Boleslav 3:2 (2:1)

Kosořice nastoupili na svého soupeře bez respektu a úvodní tvrdou střelu Gruse musel krýt hostující brankář. První branku viděli diváci po půlhodině hry, kdy centr Vavrika našel hlavu domácího Bejdy, který se v těchto situacích málokdy mýlí. Hostujícímu celku se podařilo vyrovnat o pět minut později. Odražený míč se dostal k osamocenému útočníkovi, který prostřelil domácího Majzlana. Ve 38. minutě poslal Krichebauer míč za obranu, kam si naběhl Vavrik, ale jeho lob skončil za hostující brankou. Ve 41. minutě zahrávali hostující hráči přímý volný kop a vyražený míč skončil vysoko nad. Z následného protiútoku šli Kosořice opět do vedení. Skvělý pas na Gruse a následná klička hostujícímu brankářovi znamenali 2:1 pro domácí celek. Ve druhém poločase se hrál velmi svižný a pohledný fotbal hlavně ze strany domácích. V 80. minutě se povedlo Boleslavi z pokutového kopu vyrovnat. Nakonec vstřelili zaslouženě rozhodují branku Kosořice v 85. minutě. Dědek nahrál naběhnutému Pavlíčkovi, který našel před brankou Bejdu a ten podél brankáře rozhodl o výhře domácích 3:2.

Kvalitní zápas s pěknými akcemi skončil zaslouženou výhrou domácích, kteří byli po celou dobu aktivnějším a lepším celkem.

Branky Kosořic: 28., 85. Bejda, 41. Grus

Sokol Kosořice
I. poločas: Majzlan – Dědek, Černý, Boháček, Krichebauer – Macháč, Bejda, Voleman, Štecher – Vavrik, Grus
II. poločas: Majzlan – Dědek, Černý, Boháček, Poslt – Pavlíček, Bejda, Štecher, Krichebauer – Vavrik, Voleman

[Akt. známka: 1,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )