Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * 4. přípravný zápas: Rožďalovice - Sokol Kosořice
Vydáno dne 04. 08. 2005 (718 přečtení)

Další přípravné utkání nás zavedlo do nedalekých Rožďalovic.

Trnavan Rožďalovice - Sokol Kosořice 2:2 (2:1)

Hosté se dostaly do vedení po trestném kopu Antoše. Ale Rožďalovice ihned srovnali skóre. To když po rychle rozehraném trestném kopu z blízka vyrovnal nepokrytý útočník domácích. Domácí poté začali lépe kombinovat a druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. Po půlhodině hry dostal rožďalovický útočník míč za obranu, přihrál nabíhajícímu spoluhráčovi, který byl v pokutovém území faulován. Následný pokutový kop domácí hráč s přehledem proměnil - 2:1.
Do druhého poločasu trenéři Kosořic vystřídali čtyři hráče a hra hostů se zlepšila. Hned po pěti minutách vyrovnal krásnou střelou z velkého vápna Voleman. Poté se hra odehrávala převážně mezi šestnáctkami, za zmínku stojí vynikající zákrok hostujícího Majzlana po dalekonosné střele domácích. Ke konci utkání měli velké šance hráči Kosořic, ale Antošův lob skončil mimo tyče a Grusův pokus z úhlu orazítkoval pouze břevno.

Branky Kosořic: Antoš, Voleman

Sokol Kosořice
I. poločas: Kortus – Bašus, Dědek, Boháček, Krichebauer – Vavrik, Bejda, Voleman, Macháč – Antoš, Grus
II. poločas: Majzlan – Poslt, Dědek, Boháček, Krichebauer - Pavlíček, Sedláček, Voleman, Štecher - Antoš, Grus

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )